Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemkötés (vajon hatásos)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemkötés (vajon hatásos)?

Figyelt kérdés

Nos a legjobb barátnőm szerelemkötésen gondolkozik.Talált is a neten egy emberkét*Abrael Voodoo* v kiaz..szóval a hapinak az oldalán elég jókat írtak,és felhívta.Elmondta hogy 95%os a siker stb stb.a végén meg az ár...35-80ezer ft-ig :| o.O erősségtől függ,és neten keresztül küldje el a férfi képét,szül dátum stb,és ha a bankba beérkezika pénz elkezdi...

A barátnőm nagyon szerelmes:S képes lenne kiadni akár 80ezret is.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Lécci a bunkó és hülye válaszoktol kiméljetek,mert nem hülyeségből tettem fel a kérdést.Köszönöm


2010. márc. 3. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ebbe nem mennék bele...... mi van ha pasi csak lehúz pénzel?beszéld meg a bnőddel mert sztem ez elég nagy hülyeség lenne:S
2010. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehúzás! Semmit nem használ, barátnőm is kiadott érte 60k-t. Másnapra megváltozott a fószer telefon száma -.-"
2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nos ez az emberke több éve fenntvan az interneten,meg ilyen női oldalakona szakrétők között,meg el lehet hozzá menni személyesen,és az oldalon van ilyen 'olvasók küldték" levelek,ahol ugy jött le ,hogy használhat.

Barátnőm naív,és énis ezek szerint,mert nem beszéltem még le róla,hanem ide írtam...de a fiú szereti(bár szerelem az most nincs)de a régi dolgokat nem tudja megbocsájtani a barátnőmnek,és sokszor mentek szét,és most megint újra együtt vannak.A szerelmes szív bármire képes...véglegesen szakítani ugysem fognak.

2010. márc. 3. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
B.asszus. Van, aki ilyenért 60-80-at fizet? Én is szerelemkötésből akarok élni! Hetente találok egy balféket, és megvan a havi nettó 250, több nem is kell :)
2010. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Óriási átverés!

De ezek szerint minden marhaságra találnak balekot.

2010. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az olvasói leveleket meg a fószer találta ki... ennyi... olyan nincs, hogy majd ő elmond érte egy imát és kés0,z a csávó máris szerelmes lesz a lányba...
2010. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keson irok, de ismerem a voodoo magiat, rengeteget olvastam es gyakorlatoztam benne. Imadom amugy, de nem ez a lenyeg. A szerelmi kotesnel, nem letezo kapcsolat jon letre ha letrejon vmi is. Es rengetegen kertek, hogy szakitsak meg ezt a dolgot, mert olyan lesz mint egy kenyszer kotodes. Allando veszekedesekkel tarkitott kapcsolat, amelybol persze igaz szerelem sosem keletkezik. Arrol pedig vegkepp nem halottam, hogy igy csinaljanak vmit. A voodoo egy nagyon veszelyes es bonyolult vallas. A ferfi szerintem nagy valoszinuseggel csalo. Mert ilyet egy szerintem egy houngan pap sem szivesen csinal... inkabb egy arto szandeku bokor(nem a bokorra gondoltam XD Ez a gonosz voodoo pap)
2010. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!