Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy nőismerőse, akivel viszonya is volt régebben, pontosabban egyszer lefeküdtek, de több is tervben volt, de akkor összejött velem, így a betervezezett több elmaradt. Azóta is viszont rendszeresen beszélgetnek, mondván csak jóban akar maradni vele, és alkalomadtán szexchatelnek is, szóvá tettem, hogy ez zavar és ne csinálja, ha hétköznapi témákról beszélnek, azzal is eléggé lehet ápolni a barátságot szerintem... Ő viszont ragaszkodik a szexchathez is és nem érti, nekem ezzel mi bajom. Mellesleg a nő is mondta már neki, hogy hagyja őt, és inkább velem foglalkozzon, de a barátom képtelen leszakadni róla... Szerintem nem lenne egy hatalmas dolog elfelejteni valakit akivel egyszer találkozott az életben és azon kívül neten tartották a kapcsolatot. Kb 1,5-2 éve ismerheti, nem tudom, velem kb egy éve van.
2015. júl. 5. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez így nem normális, ha nem képes elszakadni a másik lánytól. nyilvánvalóan szexuálisan még vonzódik hozzá, ami az én nézetemben nem fér bele egy kapcsolatba, főleg úgy, hogy tudja, a párját zavarja ez a dolog.
2015. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Egyikőtöknek sem, mert már rég szakítanod kellett volna vele.
2015. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexchatel a csajjal, jól értem? Vagy még csak akar?

Mert ha már csinálta és csinálja is akkor te sem vagy normális h ezt eltűrted és hogy vele vagy.

He még nem csinálta akkor meg vagy hagyja abba, vagy jobb ha vége...

2015. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Többször is csinálta már, szinte mindig amikor beszéltek.
2015. júl. 5. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Babám neked elmentek hazulról?
2015. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani, csak bánt, hogy nem érti meg egyáltalán, hogy engem ez zavar és leszarja, mondván arról beszél amiről akar és azzal akivel akar, én nem mondhatom meg neki, kivel miről beszéljen...
2015. júl. 5. 18:37
 7/9 Interferencia ***** válasza:
94%
Akkor nem mindegy? Hagyd csak, hogy megalázzon, ha neked ez kell.
2015. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen elmentek hazulról most már látom :)
2015. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem is kérdés...

Nagyon buta vagy, hogy ezt képes vagy eltűrni!

2015. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!