Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti minek neveznétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek neveznétek ezt a "kapcsolatot"?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt a pasival, de nem éreztem azt hogy érdekelném, nekem voltak érzéseim, és csalódtam benne.

Lezártam vele, ... Ő, hogy legyünk barátok! ppff

Gondoltam tudom kezelni a helyzetet, majdnem minden nap felhív, .. de csak beszélgetünk mint az ismerősök.

Ezzel nem is lenne baj, ... de volt hogy elhívott, én meg elmentem és szexeltünk.

Vagy csak megnéztünk egy filmet, mint a barátok, aludtunk de semmi több.

De ezt a felállást már nagyon unom! Vagy maradjunk csak "barátok" szex nélkül,vagy akkor ha találkozunk legalább szexeljünk!

Milye vagyok én neki?? Olykor simogat/kíván,összebújva alszunk, puszilgat, ... másszor meg mintha csak a "barátja" lennék. Már azt sem tudom hogy viselkedjek amikor elmegyek hozzá.

Nem akar ez többet, de azért legyek ott neki, a kis lelkét ápolni :/ MErt ha megkérdezném tőle hogy most mi is van köztünk, azt válaszolná hogy barátok vagyunk!

Én vagyok a hülye, hogy ebbe belefolytam!

Tudja hogy, tud manipulálni, én meg nem tudok nemet mondani! Olykor megsajnálom, .. de rájöttem hogy ez a részéről csak színjáték. Abszolút normális vagyok vele (lehet ez a baj) és ezt érdemlem, hogy használ! Nem tudom mitől tartok, ... mert tudom hogy ennek így nincs értelme és már nem is bírom tovább lelkileg sem!

Hogyan mondjam meg neki, hogy ne legyünk tovább "barátok"??!!


2015. jún. 23. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál, éppen aszerint amire szüksége van. Ezt nem kellene hagynod. Ha áthív vagy találkozni akar, mondj nemet, az eszedre hallgass végre.
2015. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-ezt fogom tenni!

Mert amúgy meg, úgy megmondanám neki a frankót, hogy mekkora egy szemét ..csak az tart vissza, hogy meglehet hogy azt válaszolja, hogy: ez nem kötelező, sosem erőltettem, ha nem akarnál nem jönnél el. És ebben igaza van, nem tudnék rá mit mondani!!

NEMET FOGOK MONDANI A HÍVÁSÁRA!!!

2015. jún. 23. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szemét, mert sosem hitegetetett, korrektül megmondta, hogy NEM vagy a barátnője. Barátság extrákkal, biztos hallottad már a kifejezést....
2015. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igy a legkényelmesebb a pasinak, megdugom a nőt amikor kedvem szottyan rá, a többi nem érdekel...

véletlenül nincs egy "barátkategóriás " pasi, akit egyszer elzavartál, de többet törődött veled?

2015. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3- ebben is igazad van 3as válaszoló. Csak én gondolom szemétnek, ... majd rájövök hogy igazából nem is, ill nincs okom rá haragudni, csak saját magamra!! Ezért nem is mondtam/mondok neki semmi ilyesmit.

És igen hallottam már ezt a barátság extrákkal kifejezést, kb ennek is hívom ezt az egészet! Csak az egyetlen probléma hogy nem én irányítom :)


4- igen, így abszolút kényelmes neki!!! És ezen akarok változtatni!!Nem volt barátkategóriás pasim. Az mit takar? Vagyhát gondolom, de kíváncsi vagyok hogy miért kérdezted.

2015. jún. 23. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha aznap már dugott valakivel, akkor csak a lelkét ápolgasd, ha nem, akkor meg a farkincáját is, - mivel ilyen kezesbárányként ugrasz mindig, ha hív...

Neki ez így tök jó, nem?

2015. jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!