Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
22\l vagyok,a szerelmem 23/f,és már három éve együtt vagyunk,voltak köztünk surlódások,de szerettük egymást,mindig kitartottunk egymás mellett,mindig mindent megtettünk,nem egy városban élünk,és mivel mindketten dolgozunk,alig találkozunk,én nagyon nehezen viselem ezt,és mindig kérem hogy találkozzunk,de ő azt mondogatja hogy nincs ideje... És hogy belefáradt ebbe,és szakitott velem,mert hogy nem értem meg hogy nincs ideje semmire...és hogy igy nincs értelme....én ebbe viszont beleőrülök,nekem ő a lelki társam,a szerelmem,a testvérem,a legjobb barátom,vele képzelem el az egész életem....mit csináljak hogy komolyan vegyen,mit tegyek hogy komolyan vegye hogy ez nem csak szöveg,hanem valóban felfogja hogy nem birok ki nélküle öt másodpercet se,se dolgozni,se figyelni,se enni nem tudok,beteg vagyok,hányingerem meg hasmenésem van,egesz nap csak sirok,nem akarom elvesziteni,kérlek segitsetek
2015. júl. 7. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet kamu indok volt hogy nincs rád ideje..
2015. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is csak kifogás volt
2015. júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen fontos neked és úgy érzed,hogy ő is szeret úgy ahogy te őt akkor adj fel mindent ami eddig fontos volt az életedben és költözz hozzá közelebb.
2015. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez csak ürügy volt részéről.Te megőrülsz a szerelemtől,függsz tőle,de ő nem szeret.Ez az a keserű pirula,amit elég nehéz lesz lenyelned,de muszáj!
2015. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!