Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm akivel már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm akivel már együtt is élek cirka fél éve előttem két kollégámmal is szexelt és ez most derült ki ti hogyan viszonyulnátok ehhez a dologhoz?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy nem tartozott akkor nekem magyarázattal de kicsit megalázónak tartom a dolgot olyan mint a ló nincs akkor szamár is megteszi dolog de ő szerinte nem!Köszi szépen előre is

2015. júl. 10. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, ácsi! Az, hogy a menyasszonyod mással is dugott előtted, gondolom, nyílt titok volt. És ebben nncs is semmi kivetnivaló. Tapasztalatot gyűjtött, tanulta a szerelmet. Az akkor átéltek révén lett az, aki. Ez az ő múltja. Nem maradt a régi kapcsolataival, mert egyik sem érdemelt annyit. Csak te hoztad ki belőle ezt az érzést, hogy valaki mellett (melletted) szeretne lehorgonyozni. Ennek tükrében tehát te sokkalta különb ember vagy (legalább az ő szemében) minden korábbi pasasnál.

Ha mindezt számba veszed, rájössz, hogy a probléma nem abban rejlik, hogy mással is szexelt a csaj, hanem abban, hogy a kollégáiddal szexelt, akikkel naponta találkozol.

2015. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Noren1989 ***** válasza:

Miquel-nek van igaza, öcsém, a csaj se kérdezi meg, h a húgát, anyját d_gtad-e már, igaz?

Na ugye, előtted voltak néhányan, ez van.

Utánad, meg közben ne legyen senki, ink ezen törd a fejed.

2015. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Miquel nek köszönöm a választ igazad van nehéz bevallanom mert büszke vagyok de köszi és kollégáimmal mit tegyek kb csak tegyem magam túl rajta és nézzek rájuk úgy mint az előtt ugye ? Elvégre az ember ne gyártson magának felesleges problémákat igaz ?!
2015. júl. 10. 21:24
 14/21 anonim ***** válasza:
3%

Ennyi balekot:D

Honnan veszi például a nagyokos Miqi, hogy azért nem maradt, mert nem akart?

Mi van akkor, ha a két másik ffi nem akarta?

Általában az ilyen mindenki "jányára" nem az a jellemző, hogy annyira kellene bármelyik partnernek is komolyba.

Erre a balek kérdezőre meg rá tudott akaszkodni.

Ha neked kérdező jó úgy mindennap bemenni, hogy "igen, mi dugtuk a barátnődet", hát legyen.

Arról nem is beszélve, hogy fog itt más is még kiderülni.

2015. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező 1-es vagyok.. Mint írtam, mi ezt férjemmel úgy oldottuk meg, hogy mindketten eljöttünk a cégtől. Tudtuk, hogy addig, amíg ott leszek akár én vagy ő, mindig lesz kavargatás, utalgatás, ha másból nem irigységből, hogy mi nagyon jól egymásra találtunk. Vagy pedig ő kellemetlenül fogja magát érezni vagy én, hogy akárhányszor bemegyek, mindig eszembe fog jutni, h korábban mi volt. Mindennek ára van. A mi kapcsolatunknak pl ez, hogy előbb férjem lépett ki, majd rá pár hónapra én is. Úgy gondoltuk mindketten, hogy ez tiszta lap, új élet, új munkahely is tartozik hozzá.

Amikor mindez kiderült, nekem is sokáig fájt és nem tudtam úgy ránézni, h ne jusson eszembe mindez (bár én szerencsére nem közvetlenül azokkal dolgoztam, akikkel a férjemnek volt kapcsolata előttem, de ismertem őket részben) de mégis nagyon nyomasztó érzés volt és féltem attól, hogy valami meg fog változni iránta vagy eleve a kettőnk kapcsolatában.

Aztán az, hogy kilépett ő, ez rengeteget segített a feldolgozásban. Aztán nem sokkal rá én is felmondtam, és onnantól már sokkal könnyebben ment a feldolgozás. (gondolom azért, mert nem láttam bele mindent mindenbe, nem agyaltam, h na vajon vele volt e vmi, csak esetleg már nem mondja, nem voltam "ott", ahonnan fakadt az egész stb) . Tehát szerintem ez lesz a megoldás, hogy lezárjátok ezt a részét az életeteknek és mindketten kerestek egy új munkhaelyet. Hidd el, sokkal könnyebben fog menni a feldolgozás, hogy nem kell napi szinten szembesülni a "tényekkel", mikor már mondjuk kezdenéd elfogadni, nem fog szembejönni veled az a bizonyos személy, aki miatt újra elkezd gyötörni ez a szörnyű érzés. Ez aztán idővel, ha mindketten új helyre mentek (mi már utána nem is dolgoztunk egy helyen) szépen beforr és elkönyveled annak, h a párod csak tapasztalatot szerzett és nem fogsz többet mögé látni.

2015. júl. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

itt van az elsoszamu peldaja annak hogy egy kapcsolatban nem kell mindent a masik ora ala dorgolni!

tok boldogak oszintek voltak, aztan jon egy ilyen hir, ami kb semmit nem valtoztat a tegnapi, multheti, mult honapi dolgokon. de mivel egy helyen vagytok a kollegakkal ezert szar erzes sokszor.

sztem probald leszarni, te ott belul tudod es erzed hogy o a neked valo csaj, ami kialakult az elozo honapok alatt. ez csak egy tarsadami elvaras hogy a baratnod a kis szende fedhetetlen csaj legyen.


amugy hanyan vagytok kollegak? ha tobb szazan akkor a dolog targytalan. szabad dugni a noknek is, 2 az semmi.

2015. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tegyél, kérdező. Ehhez ismernem kellene a kollégáidat, meg egyáltalán a munkahelyi légkört. Bizonyos intelligencia szint fölött ugyanis simán tovább lehet lépni, senki sem dörgöli az orrod alá a múltat, senki sem súg össze a hátad mögött, míg egy melósbrigádtól ez nem várható el. Ha olyan könnyű lenne másik munkahelyet találni, mint valamikor, az én fiatalságom idején, azt mondanám, hogy azonnal lépjetek ki mindketten. Így azonban mérlegelni kell. El tudjátok-e viselni az esetleges rosszindulatú suttogásokat?
2015. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Elmondta a kapcsolatotok elején, vagy nem? Ha nem, akkor eltitkolta, Tehát hazudott.

Én azonnal kidobnám, már csak azért is, mert hazugságra nem lehet építeni egy házasságot. A kollégáid meg rajtad röhögnek, hogy nekik meg volt a feleséged. Csak nehogy azt hidd, hogy ez nem fog később előjönni. Azon akarsz agyalni, hogy amikor találkozol valakivel, hogy neki is megvolt-e már a feleséged?

Én 20 év házasság után tudtam meg, hogy nem 2 pasija volt előttem, hanem a fél város. Még ő sem tudja a pontos számot. Hiába van 2 gyerek kiadtam az útját. 20 év hazudozást nem lehet, szabad lenyelni.

Te most még az elejét veheted. Ha egy ilyen jelentéktelen dologban sem volt őszinte, akkor mi lesz a fontos, kényes dolgokkal? Soha nem bízhatsz majd benne.

2015. júl. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Elmondta a kapcsolatotok elején, vagy nem? Ha nem, akkor eltitkolta,"

Te a megvoltak névsorával szoktál menni az első randira, uccsó? Na ne röhögtess már.

2015. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Abszolút meg tudom érteni a problémádat.Nem könnyű ezt megemészteni.Még akkor is ha a barátnőd vétlen benne.

Bár azzal azért egyetértek,hogy hamarabb is közölhette volna veled a két kalandot.

Miért épp most derült ki?

Ennek ellenére Miquel a 11-es válaszában megírta a párod valójában hogyan érezhet irántad.

Itt most Te vagy a befutó favorit és nem a szamár.:)

Ha van rá lehetőség és továbbra is nagyon zavar ez a tény,akkor gondolkozzatok el a munkahely váltáson.

F40+

2015. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!