Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés
A barátommal még csak 2 hónapja vagyunk együtt, de én már nem érzem azt a tüzet, amit a kapcsolatunk "elején". Ezt meg is mondtam neki, ő meg azóta teper hogy helyreállitsa a kapcsolatunkat. Én ezek a probálkozások után se érzem azt, amit kéne. Szerintetek ezt érdemes folytatni?

2015. júl. 12. 22:51
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Te mit teszel a kapcsolatért?
2015. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából a kapcsolatunk ugyanolyan maradt, ugyan úgy viselkedünk a másikkal, csak az érzelmek változtak
2015. júl. 12. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónap után itt tartasz, akkor nem érdemes.
2015. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg erre azt mondom, hogy ezért kár volt kiírni a kérdést. Neked inkáb a 2napos kapcsolatok kellenének, az aznapos meg az afteros. Na jó nem, de érted.
2015. júl. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már egyszer véget akart vetni ennek, de aztán megbeszéltük, hogy marad minden a régiben... Szeretem meg minden, de úgy érzem, ő ebbe az egészbe már többet képzel bele, mint ami..
2015. júl. 12. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
5 év után oké, hogy ilyen felmerül...de két hónap? Ugyan már. Szerintem nincs jövője.
2015. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néha tényleg azt érzem, mintha már 5éve együtt lennénk, úgy összeszoktunk eddigi ismerettségünk alatt, és lehet hogy pont ez a probléma
2015. júl. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!