Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden alacsony fiú depressziós?

Figyelt kérdés
Egyfolytában ezt olvasom, hogy "jajj nekem nem lesz senkim mert 170cm vagyok" és társkeresőnek használják a GYK-t. Ez miért van?? Miért sajnáltatják magukat az emberek? Én 156cm vagyok, és nem sírok senkinek. Pedig ha egy 170cm-s fiúnak van miért sírnia, akkor nekem pláne lenne...
2015. júl. 13. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Kedves Kérdező felveszel egy csini tűsarkút és 170cm leszel,és ha szép pofid van,sokkal könnyebben ismerkedsz mint egy 168-170centis srác-én 186vagyok,(mégsincs nagy sikerem a nőknél)
2015. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16 éves fiú vagyok :D nem fiúk után megyek
2015. júl. 13. 16:00
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Én több alacsony férfit ismerek, akiknek nagyobb az önbizalma, mint a magasabb férfiaknak.Nem hinném, hogy depressziósak, csak nagyobb bennük az a vágy, hogy minél több dolgot elérjenek az életben. Ezzel talán alacsonyságukat akarják kompenzálni. Nem hiába volt a legtöbb történelemben is ismert személy alacsony :)
2015. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Pff 170cm a párom és amennyire én tudom sose volt gond a pártalálás neki. Épp csak ő sose ért rá sajnálni magát.
2015. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%
mert kinek kell 1 alacsony pasi? a nők 99% ának az a kikőtése hogy nála magasabb legyen a pasija... plusz a sok megalázás kinevetés taccsra vágja az embert lelkileg én ki se megyek az utcára ha ki is megyek sietek inkább haza és nem nézek senkire nem köszönök senkinek se!
2015. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Lionel Messi 166 centi, és négyszeres aranylabdás.

Peter Crouch 202 centi, és sír a labda, ha hozzá kerül.

2015. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Csatlakozva a többiek válaszaihoz szerintem csak a csendes alacsony srácoknál probléma ez. A nagyszájúaknál egyáltalán. Amelyik alacsony ember sokszor kinyitja a száját és nagy dumája, derűs pofija van, azok mind-mind érvényesülni tudnak, nőkként-férfiként egyaránt.

Érdemes egy kicsit utánaolvasni a szakirodalomban is, ugyanis Ernst Kretschmer írt erről először tanulmányt:

[link]


Éppen egy MLM oldalon találtam rá :P

Mellesleg nőként akárhányszor pozitívan, vidáman és bátorítóan álltam az alacsony srác ismerőseimhez, valóban mindegyik komplexusosak voltak ...

2015. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert azt hiszik csak ez szamit. En 4 evig halalosan szerelmes voltam egy nalam alacsonyabb sracba(163 cm) vagyok. Soha nem erdekelt a magassaga.
2015. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Akik itt nyafognak, bebeszélik maguknak, hogy ez a sikertelensègük oka. Vannak pici lányok is, ha ennyire komplexusosak próbálkozzanak náluk. Én 152 cm vagyok, tehát gyakorlatilag mindenki magasabb nálam. Apukám is nagyon alacsomy 160 cm, mégis sikerült valahogy csalàdot alapítania :D
2015. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Vannak pici lányok is, ha ennyire komplexusosak próbálkozzanak náluk! igen vannak de ők is 99% ban az égi meszelők kellenek nekik ne magyarázz itt te .....
2015. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!