Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden alacsony fiú depressziós?

Figyelt kérdés
Egyfolytában ezt olvasom, hogy "jajj nekem nem lesz senkim mert 170cm vagyok" és társkeresőnek használják a GYK-t. Ez miért van?? Miért sajnáltatják magukat az emberek? Én 156cm vagyok, és nem sírok senkinek. Pedig ha egy 170cm-s fiúnak van miért sírnia, akkor nekem pláne lenne...
2015. júl. 13. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Azért megnézném mégis honnan szedik ezeket a h*lyeségeket itt sokan, hogy a nők 99%-a a magasabb pasikért van oda.

Ez azért elég erős túlzás szerintem..

Persze vannak, akiknek a tőlük magasabb srácok tetszenek, és el is hiszem, hogy ők vannak többségben, de azért az hogy 99% elég nevetséges.

2015. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#12: Egyet mondok: saját szegénységi bizonyítványod, és saját magad égeted le ezzel az undorítóan szánalmas viselkedéssel.

Biztos nagy sikered lehet a nőknél ;) :D

2015. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Vakorcsos kapj már a fejedhez. Így nem beszélünk, pláne ha a hadraütés szerü statisztikád akarod igazolni. Az, hohy piszkítod a levegőt nem tesz valóssá egy valótlan adatot. Ilyen viselkedéssel a magasság miatt kellene a legkevésbé aggódnod. Én írtam, hogy a párom 170cm, de ilyen bunkó, primitív emberrel szóba nem állnék.
2015. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9es válaszoló vagyok: az oldal funkciója a kèrdésre válaszolás. A 99%ot mégis honnan veszed? Ez is egy önigazolási kísérlet, hogy még csak véletlenül se gondolj bele, esetleg nagyobb bajok vannak a magasságodnál, mondjuk a lekezelő stílusod.
2015. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ne általánosíts... A történelem második legsötétebb korszaka is általánosításokból született...
2015. júl. 13. 21:24
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor te miért teszed?
2015. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én fordítva közelítem meg a kérdést, nagyon nem szeretem, ha tőlem magasabb a lány. Nagyon nem jön be. (178 cm magas férfi vagyok.) Magassarkúval együtt nem lehet 170 cm-től magasabb a lány.
2015. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

6-os mikor általánosítottam??


7-es ez azért van mert te normális vagy. Én sem örülnék ha 170cm-s csajom lenne én meg 156cm vagyok... nálam csak kisebb legyen. Csak ugye nehéz ilyet találni :D

2015. júl. 14. 15:06
 19/20 anonim ***** válasza:

#17 és #18-as válaszokra reagálva: Végre valaki. Úgy értem végre egy fiú (kettő:D), aki megmondja őszintén, hogy Őt is zavarja ha egy lány magasabb tőle. Ő alacsonyabbat szeretne. Nincs is ezzel semmi baj.

Csak azt nem értem, hogyha a lányok mondják, hogy tőlük magasabb fiúkat preferálják, akkor miért támadnak rögtön nekik, hogy Jajj milyen nagy elvárások, mert nektek semmi nem jó..

Fiúknál is van ilyen és lányoknál is, ezt el kell fogadni. Nem vagyunk egyformák.

2015. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hát szerintem az a normális ha egy kapcsolatban a fiú magasabb tehát... de az, amikor egy 2 méteres fiú 150-140cms lányokért rohan az engem nagyon idegesít xd
2015. júl. 14. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!