Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a hosszú boldog kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszú boldog kapcsolat "titka"?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal.Most érzem azt, hogy kezd egy kicsit kihűlni a kapcsolatunk. Saját magamat érzem hibásnak, mert túl sokat akarok a barátommal lenni. Mit tegyek hogy ő is minden nap velem akarjon lenni mint régen? Hogyan viselkedjek vele? Fiúk válaszát is nagyon szívesen várom!

20/L



2015. júl. 13. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó kérdés és jó időben, jó hogy feltetted :)

Ránk nőkre érvényes leginkább a ragaszkodás, de ezt kordában lehet tartani. Például úgy, hogy a szakmádban tökéletesíted magad és/vagy megtanulsz egy másik szakmát is, amely lefoglal és hasznos lehet, több emberekkel beszélgetsz. A másik ötlet a rendszeres edzésekre való járás, energiáidnak levezetése :)

2015. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizalom, őszinteség, kommunikáció. Ezek a legfontosabbak egy kapcsolatban. Ha úgy érzed kezd kihűlni, valamivel kicsit fel kell dobni a dolgot. Csináljatok olyat, amit eddig nem. Menjetek el kirándulni ketten, szórakozzatok, kapcsolódjatok ki. Valami nem átlagos dolgot kell csinálni. Az majd újra összehozhat titeket.

21F

2015. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is egy éve vagyunk együtt a párommal és azt hiszem, hogy 2hete még én is elgondolkoztam azon, hogy talán kezd egy picit ellaposodni a kapcsolatunk. Aztán elmentünk egy hétre nyaralni. A más program, környezet meghozta a 'gyümölcsét':) 24 órában együtt voltunk és mégsem volt sok, sőt csak közelebb hozott minket.

Tehát én is azt mondanám, amit előttem írtak, az új programok nagyon sokat lendíthetnek.:)

2015. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!