Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi bajom, egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi bajom, egyszerűen csak bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél van barátom, imádom, szerelmes vagyok belé. Mindig várom,hogy szeretgessen,ölelgessen,szóval tudjátok. Ha nem kapom meg azt a mennyiséget amit elvárok,akkor hisztizek és egyben szomorú is vgayok,hogy már biztos nem szeret.

Ha pedig nekem jön,hogy na most kapsz elég szeretet,akkor pedig már nem is nagyon kell, úgy érzem,hogy csak azért csinálja,hogy akar valamit(szexelni meg ilyesmik..) Miért érzek így?


2010. márc. 4. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tegnap is volt hasonló kérdés, és azért mert nő vagy...

Mindig az kell ami nincs

2010. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,köszi:D
2010. márc. 4. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:

"Már több mint másfél van barátom,"

gondolom másfél éve:P

de én is pont erre gondoltam,hogy nő vagy:D

2010. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mi bajom, egyszerűen csak bolond vagyok?"

Szerintem nincs semmi bajod, egyszerűen csak aberrált vagy:)

2010. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jaj tényleg az éve kimaradt...bocsi:)

de most komolyan az az oka,hogy nő vagyok?

2010. márc. 4. 18:55
 6/11 A kérdező kommentje:
tudod mit jelent az,hogy aberrált? nem hiszem:)
2010. márc. 4. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja, és igen, az a probléma h nő vagy ebből a fajtából...
2010. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

persze hogy az az oka

az kell ami nincs.. :)

2010. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rájöttem,hogy probléma és változtatni is akarok,szerinted miért tettem fel a kérdést?

De mindegy legalább én tudok szeretni,más már azt sem:P

2010. márc. 4. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan lányt kell bántani,aki rájön erre a hibájára. Legalább ő észreveszi és változtatni akar. Amúgy meg pasiban is láttam ilyet, bár ritkább!

Szerintem egyszerűen csak próbálj meg azokra az időkre gondolni, amikor összejöttél a pároddal. Biztos izgalmas volt, lazábbak voltatok, élveztétek az életet... próbáld meg felidézni,mit csináltatok akkor, és hidd el, nem lesz gond. Rá fogsz jönni, h nincs okod ilyesmiken gondolkozni. :) 20/L

2010. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!