Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi bajom, egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi bajom, egyszerűen csak bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Már több mint másfél van barátom, imádom, szerelmes vagyok belé. Mindig várom,hogy szeretgessen,ölelgessen,szóval tudjátok. Ha nem kapom meg azt a mennyiséget amit elvárok,akkor hisztizek és egyben szomorú is vgayok,hogy már biztos nem szeret.

Ha pedig nekem jön,hogy na most kapsz elég szeretet,akkor pedig már nem is nagyon kell, úgy érzem,hogy csak azért csinálja,hogy akar valamit(szexelni meg ilyesmik..) Miért érzek így?


2010. márc. 4. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy sok időm van:D

tulajdonképpen mióta járunk félek,hogy csak szexre kellek neki és ki tudja nélkülem mit csinál..amit ugye nem tudok,az nem fáj..

ez már csak ilyen, köszi a választ, ari vagy.

2010. márc. 4. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!