Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még meg lehet menteni?

Figyelt kérdés
22/L és 24/f, én vagyok a lány, a barátom 4 év után szakított velem azzal, hogy nincs rám ideje, ami valóban igaz, mert nagyon sokat dolgozik, és kb aludni jár haza, viszont nagyon szerettük egymást, nekem ő az életem értelme, és nem tudok tőle elszakadni, bármit is csinálok, mindentről ő jut eszembe, egész nap sírok, hányok, minden bajom van, viszont azt mondta, hogy ne is próbálkozzak most, mert látom, hogy nem ér rá, és nem tud mit tenni. Én arra gondoltam, hogy mi lenne ha közelebb költöznék? Mert ő nem költözne össze velem albérletbe, mert a szülei irányítják, nem is tudna magáról gondoskodni, meglehet, mert elég gyerekes a felfogása dolgokban, szétszórt, meg lehet, hogy fél is ettől az egésztől, illetve nem akar albérletre pénzt pazarolni. Én nagyon nagyon szeretem őt, szerelemből, és tényleg nem tudok és nem is akarok elszakadni. Viszont azt mondta, hogy belefáradt abba, hogy mindig mondogatom ennek ellenére, hogy találkozzunk, miközben világos nekem is, hogy nem ér rá, de ... Most mit csináljak? Nem akarom elveszíteni.
2015. júl. 14. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd. Ez a hajó elment. Neki ez csak kifogás, hogy nem ér rá, ő nem akar már tőled semmit. Sírd ki magad, tedd túl magad rajta, nyiss az új felé.

29N

2015. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az kifogás, hogy nincs rád ideje. Ha ő is azt érezné irántad, amit te iránta, akkor megoldást keresne, nem pedig eltaszítana. Sajnálom, de lépj tovább...
2015. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak erősíteni tudom az előttem szólókat.

Objektívan gondolj bele, milyen hülye indok már ez. Tudod, egy dolog, hogy valaki mit mond, és a másik, hogy mit tesz. Ő egy olyan indokot mondott, hogy ne sértsen meg, de közben eltaszít a tetteivel.

2015. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én nem értek egyet teljes mértékben az előttem szólókkal.

Az én barátom is nagyon elfoglalt. Ő is szintén így dolgozik, hazaér alszik, haverokra,családjára sincs ideje nem h rám. 3 éve vagyunk együtt és sok mindenen keresztül mentünk már, így ez a jelenlegi helyzet sem lesz akadály előttünk. Úgy h elképzelhető szerintem, h tényleg csak szimplán a karrierjére akar koncentrálni de nem feltétlenül igaz, h nem szeret....

Viszont, abban egyetértek a többiekkel, h hagynod kéne.

Adj neki egy kis időt, és ha tényleg szeret, nem fog ennyiben maradni a kapcsolatotok.

2015. júl. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!