Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak a gépén még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak a gépén még mindig fentvannak az előző barátnőjével készült közös képei. Ez csak engem zavar?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt, az a kapcsolat 6 hónapig tartott és egyátalán nem volt boldog, ő mégis megtartotta a képeket, mondván emlék, de engem zavar. titeket nem zavarna?
2008. szept. 3. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
De könyörgöm, mért lenne ez olyan, mintha az esküvői fotó mellett lenne? Aki ezt írta, minek sarkít? Ha a gépén van egy mappában, az pont olyan, mintha a fiókjában lenne egy borítékban!!! Nem pedig olyan, mintha az esküvői kép mellett. És nem, nem mindenben kell a párod kedvében járni! Én sem dobálnám ki a képeimet, ha ezt kérné, csak azért, mert őt zavarja. Mellőzni lehet (mint ahogy írták, mondjuk kiírni cd-re), de kidobálni nagy butaság. Nem kéne ennyire önzőnek lenni, hogy szakítson a múltjával. Az volt, most a jelenre kell koncentrálni...
2008. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell aggódni hogy gépen vannak fotók! Lehet hogy zavar akkor csináld tényleg azt amit írtak hogy mond el neki és írja ki vagy mitttom én de ez nem egy nagy ügy! Látnád nekem mivel van tele a gépem 3/4-ét nem tudom mi merre hol van csak ha éppen véletlenül rátalálok valamire akkor meglepő és vagy törlöm vagy átrakom máshova! Ezek mind emlékek és szerintem te sem szokál kidobni rági fotókat mert már régen volt, olyan mintha a múltatad csak úgy kidobnád! Lehet vannak szép és rossz emlékei de ezekből tanul az ember és ha van ami emlékezteti ezekre az jó!
2008. szept. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2008. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mármint kik hány évesek? és miért? és hogy jön ez ide?
2008. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a csajszi meg a csávó!
2008. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
19 és 24, de ez csak nekem probléma úgylátszik. csak kiváncsi voltam, h más mit gondol.köszönöm a válaszokat
2008. szept. 6. 21:45
 17/18 anonim ***** válasza:
én kérdeztem h hány évesek vagytok...az én barátomnak nem közös képei voltak fent a gépén a volt bnőivel,hanem olyan képek,h mindegyiken más csaj pózolt,volt amelyik félmeztelen kép volt..és én is megkértem h törölje le ezeket...idegesített,mert ha mondjuk egy hosszú kapcsolata lett volna,nagy szerelem,közös képek,stb,akkor talán azt mondom h okés,szép emlékek..de mivel velem van az első hosszú kapcsolata,így a kis ribik pózolós képei zavaaaaróak.
2008. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem csak neked probléma, kedves kérdező, én nem osztom a többség véleményét, akik szerint "szép emlékek" a képek, és ezeket meg kell tartani.

Nekem is nagyon rosszul esne, ha ilyen képeket találnék a párom gépén.

2008. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!