Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak "erre-arra"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak "erre-arra" kellek a páromnak? Tudnátok tanácsot adni? Bővebben lent 22/L

Figyelt kérdés

Több okból gondolom, hogy nem igazán szerethet a párom. Már 5 éve vagyunk együtt. Még csak most kerülne sor az összeköltözésre. A szüleim úgy döntöttek, hogy elválnak. Ezt csak azért írom, mert az édesapám több mint 20 éve külfölön dolgozik. Régebben úgy volt, hogy segít nekünk kijutni, hogy kint dolgozzunk. Ez a terv több okból füstbe ment terv lett. A lényeg az, hogy a párom, aki igazából a vőlegényem furcsa lett a szüleim válásából kifolyólag. Eleinte úgy tűnt, hogy ebben amnehéz időszakban mellettem áll, bár volt hogy megemlítette, hogy akkor apum nem is segít rajtunk anyagilag, meg ilyenek. Akkor én megkérdeztem tőle, ha így nem vagyok jó neki, akkor mondja meg és szakítsunk. Azt mondta, hogy nekünk mindenképp együtt kell maradnunk, mert ketten jobban lehet boldogulni anyagilag is meg mindenhogy. Én csak annyit válaszoltam, hogy remélem nem csak ennyi, amiért velem akar élni.

Később, egyik hétvégén a párom és én elmentünk pizzázni. Abban a pizzázóba, ahova járunk egy nagyon csinos felszolgáló csaj dolgozik. Hát a párom folyamatosan nézegette őt. Engem nagyon zavart. Nem egész egyszerűen csak megnézte 1-2-szer, hanem nem tudta róla levenni a szemét. Ezt később szóvá tettem, de a párom nem erőltette meg magát, mint akit nem érdekel az, hogy nekem ez rossz volt. Régen ebből volt többször vita, hogyha túlzásba esett egy lány figyelgetésén, d e ilyet már 2-3 évig az én társaságomban nem csinált. Most úgy döntött ismét folytatja. Csak azért volt velem 5 évet is, mert az apám kint dolgozik külföldön is és nem is szeret? Meg csak a szexre kellek neki? (Már említette, h szerinte mást csajt nem kapna, ami sztem nem igaz, mert nem csúnya, csak a gondolkodása nem kóser) Csak muszájból van velem? Ma akarom vele megbeszélni csak + tanácsokat kérek tőletek.


2015. júl. 14. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, kedves, ha neked ezek után még kérdés, hogy mire kellesz neki...

Ennél egyértelműbben kevés férfi fejezi ki, hogy kevéssé tiszteli és szereti a partnerét. Ne haragudj az őszinteségemért, de amit a pasid csinál... hányinger.

Menekülj!

2015. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2015. júl. 14. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Te életed.
2015. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni vele.

Bár nekem nem volt teljesen világos ez az egész. Viszont a másik lány nézegetése eléggé gáz.

2015. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy fél, hogy apám nem támogatna anyagilag és így már nem is vagyok olyan jó neki. Rinyál, hogy élünk meg. Fél az önállóságtól és hiába mondom, h két fizetésből majd úgy csinálunk.
2015. júl. 14. 15:57
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő gazdag családból származik. Hozzá szokott jóhoz. Én átlag családból... Én teperek, ha kell, hogy jobb legyen, míg ő várja a csodát
2015. júl. 14. 15:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Tovább nem akart tanulni. Én akartam volna, de nem lehet most már. A szülei nem segítenének rajtunk, míg az én szüleim igen. Csak a válás miatt nagy változások lesznek. Én nem félek úgy mint ő, pedig az én apám hagy el...
2015. júl. 14. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz pasi...

Ő mit tesz annak érdekében hogy anyagilag jobban kijöjjetek? Az apukád támogatása, meg úgy egyáltalán a szülők támogatása az csak egy kedves gesztus lenne részükről, de nem elvárható. Főleg nem a párod részértől! Olyan számítónak tűnik...elég gázos

2015. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom h mit akar toled, de nem szerelmes beled, innentol fogva meg a dolgot feleselges folytatni, sztem az elso jobb novel lelep.
2015. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé sötétbe burkolódzó jövő, vele együtt.
2015. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!