Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Részletek lenn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Részletek lenn. Főleg fiúknak szól.

Figyelt kérdés
Miért van az hogyha a lány szakít egy fiúval az nem hagyja békén? Ha annyira szeretne az a fiú megértené a döntésemet. Vagy rosszul tudom?
2010. márc. 4. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
igazad van... de honnan vagy am??lehet ismerlek...
2010. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kétértelmű is lehet egy szakítás, ha nyomós okod volt rá és teljesen elmagyaráztad a srácnak, hogy miért szakítasz vele, akkor meg kellene értenie, ha viszont nem így van, akkor tedd ezt!


24/f

2010. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én pasi vagyok de nekem elég volt egyszer elmondani,hogy nem .

ha nem akkor nem és kész

2010. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó válaszokat :D
2010. márc. 4. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
ja lehet en is ismerlek, te nem az apadnak vagy a lanya, annak akinek haja volt, meg cipoje. akkor ismerem faterodat is....kicsi a vilag....
2010. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy nőbe beleszeretni nagyon jó dolog,kivéve ha ő nem szeret!Brutális érzés,nehéz elviselni,szinte fájdalmas!Mikor nemet mondasz,minden egyes alkalommal tű a szívébe!És az a gond hogy,merem állítani,nem tehetünk másképp,ez normális állapot!Maximum ahogy a slágerben éneklik:-"bohóc a színpadon"!
2010. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ja én is voltam így,a csajjal oszejottunk,nagynehezere,hogy mar annyiszor kerdeztem h jarjunk jarjunk,belement,mert szeretett de nm szerelembol,és azert mer azt akarta hogy boldog legyek.de csak becsapott,mert aztan bevalotta hogy megsem szeretett,bár NAGYON jol atta elo,amikor meg valaszthattam volna kozotte,és egy másik csaj kozott,akkor harcolt ertem.de egy nagy kib@xás volt.Szerintem jobban teszi a pasi,ha elfogadja,ezt magyarazd el neki hogy nem megy,ogy nem tudnád szeretni,és csak becsapnád.
2010. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!