Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Megkedveltelek", "értékes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megkedveltelek", "értékes ember vagy", "helyes vagy", "szimpatikus vagy", MÉGIS maradjunk barátok. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

Én 18/f, a lány szintén 18 éves.

Ő kezdeményezett, ő hívott randizni, majd átvettem az "irányítást" és végül csókig jutottunk, majd jött ez a bizonyos "legyünk barátok"...

A lánynak előttem még nem volt kapcsolata, én lehettem volna az első. Szerintetek félt kapcsolatba kezdeni, mi lehetett az oka ennek a kihátrálásnak?

Vagy elkönyvelte magában, hogy megszerezte ezt a srácot, ennyi elég lesz neki, jót tett az önbizalmának és kész vége????

Egyszerűen nem tudom hova tenni őt, meg hogy mi legyen... Nehéz megérteni a nőket.

Erőlködjek még, vagy hagyjam a fenébe és ne keressem többet?


Pár tanácsot szívesen fogadnék, pacsival jutalmaznám! :)


2015. júl. 17. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
hány ilyet kaptam 8 hónap alatt annyi ezresem lenne már nem itt ülnék egész nap! keress mást 1 lánnyal nem lehet barátkozni nincs közös téma meg elmentek ide oda fizetsz neki a semmiért inkább a hugomat viszem el :)
2015. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is fél, ha szereted, legyél türelmes, egy-két héten nem múlhat!
2015. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%

"1 lánnyal nem lehet barátkozni nincs közös téma" - Csak mert te nem tudsz, vagy olyanokat ismersz, akik erre képtelenek, még nem igaz ez mindenkire. A legjobb barátaim között nem egy férfi is van, és egyikünk sem akar többet a másiktól. :-) Persze, ehhez kellőképpen nyitottnak kell lenni és fel kell nőni.

Kérdező, én azt mondom, hogy ne gondolj bele túl sokat. 18 éves vagy, előtted az élet, élvezd ki ezt az időszakot. Később fontosabb kötelezettségeid lesznek. Most szórakozz, mert család, gyerek, munka mellett nem lesz annyi időd és energiád. Legyél laza, élvezd a fiatalságod, a flörtöket, ha kapcsolatod lesz, azt is, ha nem úgy alakul, azt is meg kell tanulni kezelni. Ezeken mindenki átesik. :-)

2015. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolsó, te elég naív vagy, "egyikünk se akar többet a másiktól". Ez szép és jó a mesében el is hiszem. Az, hogy ő nem mondja az nem jelenti azt, hogy ha te megmondanád neki, hogy gyere dugjunk akkor nem rakna meg téged ott az asztalon. Hidd el, ha lehetősége lenne élne vele, hiába mondja esetleg azt, hogy megse fordul ilyen a fejében.
2015. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
# 14/14 Időpont ma 20:52 - Hidd el, van benne tapasztalatom, és nem egy konkrét emberről írok, hanem általánosságban többekről. Ilyen az ismeretségi köröm. Egy ilyen már nős, ráadásul pont én segítettem neki, hogy vegyen bátorságot kezdeményezni annál a lánynál, aki már évek óta tetszik neki. Főiskolai évfolyamtársam volt, az esküvőjükre is meghívtak később. :-) Nem vagyok naiv, nem vagyok már kölyök. :-)
2015. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

Tipikus friendzóne-ba száműzö raktárszöveg, csak nem meri direktbe kimondani, helyette finoman, diplomatikusan ködösít, kozmetikáz. Lefordítom neked:


"Nem kellesz, mert nem vagy elég jóképű/izmos/gazdag vagy csak simán nem vagy az esetem, de a szimpátiádat azért elfogadom, hogy hízzon az egócskám"

2015. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor trollkodom én is egy jóízűt: nincs meg köztetek a kémia!


(komolyra ferdítve a szót, jó veled hülyülni, de nem vagy férfiként vonzó, kb ennyi)

2015. júl. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!