Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes viselkedés?

Figyelt kérdés

sztori

A pasim pár napja eltűnt, nem válaszol a hívásokra, nem lép be facere vagy más oldalakra. Most láttam egy közös ismerősünk posztját és kiderült hogy Dániában buliznak. Először nagyon meglepett, aztán pedig elszomorított hogy nem hívott. Van pénzem kifizetni az utat a szállást meg az ottani dolgokat, vagyis mégcsak nem is tőle vártam volna el hogy finanszírozza az én utazásom is. De ami ennél is rosszabbul esett, hogy még csak nem is mondta hogy lelép nyaralni. Már többször mondtam neki hogy itthon elmehetnénk valahova egy hétvégére közösen, de mindig talált valami kifogást. Bezzeg ha a haverokkal kel bulizni menni akkor több ezer kilométerre is simán el tud menni velem meg pár száz is akadályokba ütközött. Amúgy a baráti társaságban vannak fiúk lányok párok vegyesen, nem az van hogy valami kanmuriba nem hívott.

tényleges kérdés :)

Ha hazajön hogy viselkedjek vele? Mondjam meg neki, hogy tudom merre járt és vonjam kérdőre? Csak simán kérdezzem meg merre járt pár napig hátha hazugságon kapom? Ne nagyon firtassam a dolgot csináljak úgy mintha meg se történt volna? Most nagyon el vagyok keseredve még a szakítás ötlete is felmerült bennem. Egy ilyen embertől hogy várjak biztonságot a későbbiekben is? Érdemes lenne csak emiatt a tény miatt szakítani vagy ahhoz azért nyomosabb indok kell például hogy ott miket csinált nélkülem? Csak én vagyok ilyen hisztis vagy ez tényleg nem elfogadott viselkedés egy komoly kapcsolatban(több mint 5 éves)?



2015. júl. 18. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Te nem vágysz arra, hogy komolyabbra forduljon?! 5 év után nem vágysz arra, hogy mellette ébredj minden reggel?


Ha nem, akkor az is sokat elárul neked a kapcsolatotokról.

2015. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem veszed észre az árulkodó jeleket, amik szinte ordítanak?

Veled két métert sem hajlandó megtenni sehova, a haverokkal elmegy külföldre zokszó nélkül.

Ráadásul mindezt úgy, hogy veled még csak nem is közli, hogy lelép. Nem engedélyt kellett volna kérnie, elég ha szól. De nem tette.

Ebből az jön le, hogy nem akarta, hogy vele menj. Ha még most sem cseng a vészharang a fejed fölött, akkor gondok vannak.


Véleményem szerint ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Amint hazajön, minden magyarázat nélkül add ki az útját.

2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Vágyom rá hogy gyakrabban ébredjünk egymás mellett,de ambivalens érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Jó volna összeköltözni együtt közös életet élni, viszont már jó rég óta élek egyedül nehéz lenne ezt az önállóságot feladni. Kicsit rémisztő a gondolat, hogy megszűnök mint individuum és innentől csak "mi" leszünk. Szeretem és vele szeretném leélni az életem de azért nem akarnám feladni teljesen magam és a privát szférám. Az sokat segítene ha a közös háló és egyéb helyiségek mellett lenne mindkettőnknek saját dolgozószobája ahova elvonulhat. Ezt viszont jelenleg nem engedhetnénk meg magunknak.
2015. júl. 18. 23:56
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod, hogy egy 5 éves kapcsolatban lelép Dániába bulizni szó nélkül, és ezek után még beszélni akarsz vele? Szoktatok egyáltalán kommunikálni, vagy csak dugni jártok össze? Komolyan ki vagyok akadva hogy ilyen megtörténhet...
2015. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fogadj el egy tanácsot: ha hazajön, szépen szakíts vele!

Én egy ilyen emberhez mentem hozzá, és pokol volt mellette az életem. Azt hittem, majd megváltozik, de sárba tiporta az önbizalmam. Pont elég a szakításhoz az, hogy nincs rád tekintettel, úgy kezel, mintha nem tartoznátok össze, hogy a TE igényeidet nem veszi figyelembe, csak a sajátjait.

Ezt úgy hívják, hogy nárcizmus! Ha szeretnéd tudni, milyen egy nárcisztikus emberrel együtt élni, akkor vágj bele... de jobban teszed, ha nem...


De mondok mást... ha hazajön, vond csak kérdőre... TÉGED FOG HIBÁZTATNI. Ha így lesz, akkor tudd, hogy mit kell tenned.

2015. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ez a "téged fog hibáztatni" gondolat érdekes. Kicsit kifejtenéd ezt nekem(akár privátban is)?

Például megkérdezem: jó volt a nyaralás?

és erre mondjuk olyasmi választ ad hogy -igen és azért nem vittelek mert egy perc nyugtom sincs tőled már megint csak kérdőre vonsz

Egyébként most így belegondolva előfordul hogy az én hibámként tünteti fel ha valami nem működik, de olyan meggyőzően teszi hogy eddig gondolkodás nélkül belementem hogy az én hibám és soha nem vizsgáltam meg az ő oldaláról.

2015. júl. 19. 00:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem pontosan erre gondolt. Meg fogja magyarazni, hogy mert veled semmit nem lehet csinalni, nem neked valo tarsasag, stb stb..
2015. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én,nem jelentkeznék nála soha többet.A telefont sem venném fel neki.Had főljön a levében... Teperjen ő,ha akar valamit,majd ő megkeres.

Ezek után,nem hiszem hogy menne tovább a kapcsolat,legalább is sok idő kellene,míg "megemészteném a dolgot+ a pasi részéről gyökeres változás.

2015. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nálam nem férne bele. Ha nyaralni akar, nyaraljon, de egy kapcsolatban nem tűnünk el. Ha a helyedben lennék, dobnék neki egy sms-t, hogy tudom, hol van, és nem kell megmagyarázni, részemről vége. Ha lenne nálam cucca, elvinném vagy elpostáznám a lakására. És szépen elfelejteném.
2015. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!