Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sosem lehet barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sosem lehet barátnőm csak azért, mert egy szánalmas féreg vagyok?

Figyelt kérdés

32 éves felnőtt férfi vagyok, de sosem volt még barátnőm.


Nincsen semmi érték bennem amit az emberek értékelni tudnának és igazság szerint semmit sem tudok tenni ez ellen. Próbálkoztam már mindennel, de az egyik "kapufát" csak az utána következő "kapufa" tudta felejtetni.


Külsőleg ocsmány vagyok és ezzel együtt kicsit nőies is. Többször néztek már nőnek, főleg kamasz koromban, de huszonévesen is volt már rá példa. (Nem, nem vagyok sem nő, sem meleg). Alacsony vagyok, egyszerre sovány és kicsit dagadt. A nemi szervem is kicsi, bár sosem jutottam el senkivel odáig, hogy ez konkrétan problémát okozzon.


Most jönne az, hogy bármilyen ocsmány vagyok majd kompenzálom a belső értékeimmel. Ez sem jött össze, mivel még magamat is nehezen tudom elviselni. Lássuk csak, gyáva vagyok, buta, ostoba, műveletlen, szétszórt, lusta, önfejű, határozatlan, okoskodó... összefoglalva szánalmas.


A szociális életem egy nulla. Vagyok emberek között, de a legtöbb amit kapok tőlük egy gúnyos mosoly általában. A szüleimmel lakom még mindig, de természetesen ők is megbánták, hogy a világra hoztak. Teljesen jogosan. Hobbijaim nem igazán vannak, mivel az emberek elég durva mértékben lenéznek általában és ez zavar, még akkor is ha igazat adok nekik. Legtöbb szabadidőmet így számítógépes játékokkal és egyéb, egyedül otthonról végezhető tevékenységekkel töltöm.


A munkában is egy csődtömeg vagyok, amit én el tudok végezni szinte bárki meg tudnám helyettem csinálni... pedig egyetemet végeztem. Az is nagyon nehezen ment, de valami csoda folytán, hosszú évek alatt túlettem rajta.

Unom a munkámat, nincs semmi értelme csinálni csak azért, hogy ehessek, ami pedig nem szolgál más célt igazság szerint, mint hogy újra dolgozhassak. Az élet egy körforgás, de kötve hiszem, hogy így lenne értendő.


Jó lenne változtatni, de minél "idősebb" leszek erre egyre kevesebb esélyt látok. Van itt olyan akinek esetleg sikerült kitörnie a saját "határain" kívülre ?



2015. júl. 19. 19:35
1 2
 1/14 Interferencia ***** válasza:
Értelmesen írsz, úgyhogy itt valami nem igaz.
2015. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki egyszerre sovány és dagadt? :D

K*rvához még mindig el tudsz menni, az majd az egy önbizalomlöketet.

2015. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
28%

Így sose lesz, ja. Érdemes lenne esetleg egy laza kis PUA könyvet kiolvasnod, meg önbizalmat növelned.

25/F

2015. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a vélt negatív tulajdonságaid jelentik a legnagyobb gátat, hanem a rajtad eluralkodott öngyűlölet.


Előnytelen külsővel is lehet nőt fogni - bár nyilván sokkal-sokkal nehezebb, mint a szépfiúknak -, ha viszont az a hobbid, hogy saját magadat köpködöd a tükörben, akkor mindenki csak menekülni fog előled.


Én 24 éves koromig pörögtem ugyanebben az ördögi körben, és egyszerűen úgy törtem ki belőle, hogy bepöccentem, és elhatároztam, hogy én nem hagyom lenyomni magam, nem fogok ilyen nyomorultul, egyedül elpusztulni, akinek meg nem tetszem én vagy nem tetszik a képem, az kinyalhatja. Kb. másfél hónap alatt lett barátnőm.


Nyilván 32 évesen nehezebb már átlépni a saját árnyékunkat, mint 24 évesen, de neked sincs más lehetőséged, mint hogy elhatározd magad, összeszedd a lelkierődet, és szakíts ezzel az önostorozó, minden sérelmen rágódó, vélt és valós megaláztatásokat felnagyító, saját magadat folyamatosan lekicsinylő szemlélettel. Amíg ezt nem teszed meg, semmi jóra nem számíthatsz.

2015. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sajnos minden igaz amit leírtam, nem vicc, nem is kitaláció.


A soványság és a dagadtság úgy lehetséges, hogy pocsék a genetikád és bármi amit hízol a hasadra (és a hátsódra) megy kizárólag. A bevitt táplálék jelentős része zsigeri zsírként rakódik le a beleid közé. Homer Simpsont képzeld el, vékonyabb karokkal. Jártam edzeni két évet de semmit sem igazán sikerült fejlődni, az edző szabadkozott, hogy valamit ő nézett félre mert elismerte, hogy nem volt éppen produktív a befejetett idő, pedig én mindent betartottam amit mondott. A csodálatos testalkatom tini korom óta megvan, de így felnőttként már jóval hangsúlyosabbá vállt.


Pua, prosti és önbizalom... Az elsőt próbáltam de röhejes dolgokat mondtak, rövid távon otthagytam. Amikor prostinál voltam, közölte, hogy oké, de csók sajnos nincs. Nyilván ezt olyanoknak mondják akiket annyira visszataszítónak találnak, hogy sztornózni kell a történetet. Ezek után otthagytam őt. Önbizalmam honnan legyen ha szó szerint semmire se vagyok jó ?

2015. júl. 19. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet nőd, akármilyen hihetetlen, hisz megvan mindenkinek a másik nemű hasonló párja.

Én pont az ellenkezője vagyok mint te, mégsem volt sosem bnőm, igaz nekem is biztos megvan a hozzám illő nő, de a sors még nem hozott össze vele, de tény ha vki átlagon aluli, akkor nem tud úgy kapcsolatot létesíteni, főleg többet.

2015. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor a te helyzetet érdekesebb mint azt enyém, bár bennem valóban semmi érdekes nincs.
2015. júl. 19. 20:22
 8/14 Rsta ***** válasza:
Ezt a nyilvános önostorozást azért csinálod, hogy hátha megesik majd rajtad valamelyik nőnek a szíve? Mert akkor el kell, hogy keserítselek. Egyikük sem akar nővérke lenni, hogy a sebes lelkedet gyógyítgassa. Egészséges kapcsolatra vágynak. Nem bántásból írom. Nyilván vannak olyan külső tulajdonságaid, amiken nem lehet változtatni. De szerintem csinosítgatni akkor is lehetne. Csak az már külön pénzt, időt, energiát igényelne. Egyszerűbb otthon játszadozni a számítógéppel. A másik dolog: ha tudod melyek a rossz belső tulajdonságaid, miért nem teszel ellenük? Rinyálsz itt, hogy milyen szánalmas vagy. Tegyél ellene, ha nőt akarsz! De azt is felejtsd el, hogy ha végre összejössz valakivel, csak attól majd egyszerre megoldódik minden problémád. Nem fog. Sőt, a kapcsolattal jönnek újabbak! Szerinted egy ilyen személyiség, mint amilyen te vagy, hogyan birkózna meg azzal, ha pl. elhagyják? Dolgozz magadon, juss el odáig, hogy elfogadod magad, boldog vagy egyedül és akkor tuti, hogy mást sugárzol kifelé is, ami miatt észrevesznek majd a nők.
2015. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

"Ezt a nyilvános önostorozást azért csinálod, hogy hátha megesik majd rajtad valamelyik nőnek a szíve? Mert akkor el kell, hogy keserítselek. Egyikük sem akar nővérke lenni, hogy a sebes lelkedet gyógyítgassa."


Van önkritikája, mit szólsz ehhez? Rátok is rátokférne, mert egyikőtöknek se szokott lenni, ti mind tökéletesek vagytok...


Kérdező :) a megoldás a pénz lesz. Legyen jó sok zsetonod, és meglátod, jönni fognak a nők.

2015. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Rsta ***** válasza:
Mit is jelent az önkritika?
2015. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!