Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig viselnétek el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig viselnétek el ezt a lányt? Meddig maradnátok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A Barátnőmmel már 4éve vagyunk együtt,az első évben még nagyon aranyos volt. Már 3éve együtt élünk de néha teljesen kiborít. Állandóan féltékeny mindenkire hogy én tuti megcsalom őt,Egy nap legalább 10x felhív.Ha elmegyek nélüle valahova társasággal akkor napokig halgathatom. Már számtalanszor összevesztünk mert baj volt hogy egy héten többször elmegyek anyámékhoz. Mindíg bunkó ha anyámról van szó. Sosem tetszik neki semmi.Már eljutottam odáig hogy regisztáltam társkeresőre bár már letötöltem. De azóta is piszkál vele. A telefonomat is állandóan nézegeti. Nem tudom miért szeretem ennyire. De kezdek besokalni. Szerinetek?
2015. júl. 22. 14:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
1 percig se viselném el.
2015. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlóan beteges barátnőm 3 évig. 1 év után kezdett ócsárolni mindenkit körülöttem, az lehetett rokon kolléga bárki. Akkor gondolkodtam el igazán h lassan senkivel sem beszélhetek rajta kívül mert mindig cirkuszol. Szóval 2 évig tűrtem nem változott semmi akkor szakitottam vele. Ennyire nem lehet senkire rátelepedni.
2015. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ne haragudj, de ez már beteges...menekülj, amíg tudsz :D

24/L

2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem bízik benned, de magával van inkább problémája szerintem, nem konkrétan veled...Bármely kapcsolatban ezt csinálná.


19/L

2015. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lennék én barátom már rég dobott volna, ez nem normális viselkedés, ülj le vele beszélni. Az anyukás rész meg pláne kiakasztó mert hogy más nőkre féltékeny az egy dolog, de anyukáddal mi a baja?
2015. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!