Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha ez engem idegesít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha ez engem idegesít?

Figyelt kérdés

A barátomból úgy érzem már sok. Zavar, hogy olyan szavakat használ,mint mi csajok(pl tali, ubi, cuki és hasonlók). Zavar, hogy konkrétan rajong a minyonokért 27 évesen. Elég könnyen meg tud sértődni, én ilyenkor hagyom, mert azért semmiségeken egy férfinek nem kéne megsértődnie. Alig állt velem szóba, miután megtudta, hogy volt egy kapcsolatom, ahol nem voltam szerelmes a srácba, de mégis lefeküdtem vele. És idegesít, hogy sokszor annyira nyálas. Próbáltam vele ezekről normálisan beszélni, erre azt mondta, hogy szeret nagyon, de tipikus nő vagyok, hogy csak a bunkó pasikra hajtok, aki meg romantikus azt leszarom. Én nem így látom, de kicsit elbizonytalanított. Szerintetek is ilyen lennék, ha ez zavar? Olyan tanácstalan vagyok.

18l


2015. júl. 22. 15:37
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
Te választottad. Valami jó tulajdonsága is van azért emellé?
2015. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze. Odaadó, figyelmes, optimista, sokat lehet vele beszélgetni, és szeret. Csak ezzel a többivel néha az agyamra megy.
2015. júl. 22. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A pasid nem férfi hanem kisfiú még aki elfelejtett felnőni.

Ráadásul túl érzékeny, szinte biztos vagyok benne hogy megvédeni sem tudna ha lenne valami helyzet.


Szerencsétlen nem is tudja hogy vele is ugyanaz a helyzet mint az ex-eddel akivel lefeküdtél de nem voltál bele szerelmes.

Sőt részedről már a szeretet is kezd kihűlni.


Nem tudsz rá férfiként tekinteni és hiába beszéled meg vele hogy hordja ő a nadrágot képtelen lesz rá mert ő nem olyan.

Hasonló volt a helyzet nagynénéméknél, hiába volt közös ház meg 2 gyerek végül elváltak.

2015. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
No, akkor szerintem beszéld meg vele, hogy szeretnéd, hogy kcisit férfiasabb legyen. Menjen el haverokkal sörözni, meg ilyenek...Igen, am meg fura, h csak a szexért lefeküdtél valakivel, de ez van...
2015. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam eldönteni pontosan mit érzek és ez egy féléves kapcsolat volt. Igazából nem bántam meg, de nem értem ez miért baj, ha már nem aktuális.

Tényleg nehéz döntés. Persze, senki nem tökéletes, de hosszútávon ez lehet tényleg nem menne. Végül is egy férfi, de sokszor éretlenebb, mint a korombeli srácok.

2015. júl. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!