Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit kéne tegyek? Furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit kéne tegyek? Furcsán érezni magad a barátnőd mellett. Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, amikor egy évesek voltunk eljegyeztem, viszont azóta mint ha kicserélték volna, nem lehet magánéletem, nem mehetek ki a barátaimmal az éjszakába mert hogy nem foglalkozok vele. Van egy közös barátunk aki lány, nekem ő a legjobb barátom és vele se enged négyszemközt beszélni, és már kezdek beleőrülni. Nagyon sokat vitatkozunk, minden az én hibám a szemében. Tudom hogy fiatalok vagyunk, de eljegyzése óta (decemberben) ugye megváltozott, aztán májusban már majdnem szakítottunk, de ő olyan hisztitt levágott hogy az egész családja rám szabadult és engedtem a nyomásnak minden jó volt 2-3 hétig majd megint minden elölről. Félek hogy nem csak a szerelem múlik el ha folyton ez lesz, de érzelmi sokkban fog tartani ha szakítani akarok. 19F

2015. júl. 22. 15:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#7 +köszönöm a biztatást.

#9 akkor okoskodjunk ki valamit :)


Fejlemények: Amit írtam #7-nek plusz szóba hozta hogy nem tudunk beszélgetni meg stb, de normális dolog az hogy ha egész nap beszélünk akkor miről beszélnénk ha találkozunk? Mindenről tud amire találkozunk addigra már nem tudok mit mondani. Esküszöm ott tartok hogy meséket megtanulok hogy legyen miről beszélni 😊 (nincs közös érdeklődési körünk)

2015. júl. 22. 23:20
 12/17 anonim ***** válasza:

Amikor eljegyezted, akkor megkapta, amit akart. Sok nő álma az, hogy esküvő, gyerek, és ő a világ közepe.

Nyeregben érzi magát és képtelen volt visszatartani ocsmány természetét legalább az esküvőig.

Ha te ennek ellenére szereted, akkor te se vagy százas, akkor neked is van valami sérülésed!

Hagyd ott, lépj tovább, éld az életed! Ha jól látom, akkor még csak egy éretlen 19 éves vagy. Az eljegyzéssel ráérsz még legalább 10 évig. És eljegyezni akkor kell, amikor azt látod, hogy nagyon frankón megy minden.


Amúgy nem "folytani", hanem "fojtani".

2015. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
... vagy még akkor se, küzdjön meg a nő azért a gyűrűért, valamiért nekik is kelljen bizonyítaniuk! ;-)
2015. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Suli idő kezdetéig adtam időt a kapcsolatunknak , amolyan utolsó esély gyanánt, ha sikerül rendbe tenni a kapcsolatot akkor kiderül mi lesz. Ha nem akkor lépnem kell, csak mivel egyszer mikor szakítottam vele, amikor már kifakadtam magamból a viselkedése miatt, lelépett valahova és még annyit se mondott hogy kakukk , akkor meg ijedtem, és visszafogadtam. Akkor kellett volna erősebbnek lennem.
2015. júl. 27. 23:02
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, akkor kellett volna erősebbnek lenned, nem hogy még a kezét is megkérni.

Legalább majd elmondhatja magáról, hogy volt már eljegyezve...

2015. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt irtad nincs kozos erdeklodesi korotok. Igaz csak zarojelben irtad, pedig ez fontos info. Ha most nincs, akkor nem is lesz. Szerintem tartogasd az eskuvot valaki masnak.
2015. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megléptem amit meg kellett , köszönöm szépen a segítséget.
2015. aug. 3. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!