Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a leendő feleség azt mondaná hogy a férje a 9. férfi akivel szexuális kapcsolatot létesített, akkor az sok, vagy normális? Megdöbbentő?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolut semmit nem jelent, nem szamok alapjan valasztok tarsat egy eletre. Egyebkent normalis no/ferfi ilyet be sem vall, mert indifferens. En konkretan lszrtam h a ferjem megdugta a fel varost, volt egy korszaka ahogy nekem is. Ha nem lett volna, akkor velhetoleg most csalnank egymast megallas nelkul:-)


Mindenkinek van multja, nem kell benne vajkalni.

2015. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
En egyetem elott 7nel tartottam. A 7. egy goreny volt, egyszerre futtatott tobb baratnot, menyasszonyt. Amikor kiderult, csak annyit mondott, hogy lebuktam. Nagyon megzuhantam, utaltam a pasikat es elvesztettem minden bizalmam. Utana felvettek egyetemre es a 7 hirtelen megugrott 18-20ra. Alkalmi kapcsolatok, mind ismeros, felsobbeves, vagy evfolyamtars. Az akkori ledersegemnek koszonhetoen futottam bele abba az egy ejszakasnak tervezett flortbe, akivel 4 eve egyutt vagyok, a legjobb baratom, tarsam, szerelmem, 2 eve egyutt elunk es oktober vegere varjuk az elso babankat. Szoval en 25 vagyok, lany, 20 ferfival a hatam mogott, es a ferfit akivel vagyok ez egyatalan nem erdekli, hiszen o volt az az egy, aki kiszakitott a keserusegembol es az egyejszakas kalandokbol, es o volt az az egy aki testileg-lelkileg meg tudta/tudja adni, amire vagyom.
2015. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a lányt. Nem azért mert sok férfival volt, hanem azért mert olyan hülye hogy olyanokat mond el neked, amihez semmi közöd. De lehet hogy csak imponálni akar neked hogy sok férfival volt már dolga és minden jóra számíthatsz. Valószínűleg nem mi fogjuk eldönteni a lépést, hanem te.
2022. febr. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!