Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgoztátok fel azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel azt az érzést, hogy talán örökre egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy szerintetek mindenki megtalálja-e valamikor a párját, vagy vannak olyanok, akik egész életükben egyedül maradnak? Nem tinikre gondolok, hanem 30 év körüliekre. Mindenki kérdezi, hogy egy ilyen csinos, helyes, okos, jó fej nő hogy lehet egyedül. Rövid, csupa kudarc kapcsolatokkal a hátam mögött csak nézem, hogy vajon a 20-21 évesek mit tudhatnak, amit én nem? Biztos van bennem hiba, számtalanszor átgondoltam már és amin lehetett javítottam, de valahogy ez nem elég. Igaz, egyiknél sem éreztem, hogy igazán rá vágyom, de kompromisszumot kötöttem és amim csak volt odaadtam (érzelmek, odafigyelés stb.), aztán én jöttem ki rosszul belőle, engem hagytak el. Most már az is problémás, hogy hol ismerkedjek. A korban hozzám illő, normális férfiak már elkeltek....:S Vélemények?
2010. márc. 6. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos van úgy, hogy az ember egyedül éli le életét. Jómagam még csak 22 éves vagyok, de sajnos nekem is ez néz ki, bár még nem mondtam le arról, hogy egyszer gyerekem és boldog házaséletem legyen, de napról napra távolabb kerülök ettől. Emellett ismerek két olyan embert is, akik 50-es éveik legelején járnak, és egész életükben egyedül voltak, és ez már nem is fog változni.
2010. márc. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:( :( :(
2010. márc. 6. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!