Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ehez szóljatok...

Szerintetek? Ehez szóljatok hozzá, kiakadtam.

Figyelt kérdés

Ma hazajövet felszállok a buszra, lázasan (reggel munkahelyemen lázasodtam be, kül. el sem indulok) és 7 hónapos kismami vagyok. A buszon persze az összes 20-30 között lévő ereje teljében lévő ifjú hölgy/úr akiktől elvárná az ember, hát kb. játszotta a vakot, én meg már ott ájuldoztam. De óóóó ez még semmi! Végre valaki leszállt, kaptam helyet. Következő megállóban mögém üllt egy idős hölgy. Rá 2 percre előre szaladt hátulról egy nő, és üvöltözött, hogy "nem szállok le, én aztán nem". És 4 megállón keresztül szemében halál félelem, magában beszélt, látszott, hogy nem épp (én először meg is ilyedtem tőle) és folyamatosan üvöltött. Ezt még elviselném, de az út során a mögöttem üllő idős hölgy az "én" helyemet ajánlgatta ennek a nem beszámítható nőnek. Most komolyan! És akkor még én vagyok a "paraszt" fiatal? És a busz sofőr ilyenkor hol van? Vagy egy úri ember, aki letessékelné az ilyen embert?!

6 hónaposan 3x löktek fel reggel a buszon a nyugdíjasok, most meg ajánlgatja a nevemben a helyet. Vérlázítóak a mai idősek a bkv-n. TERMÉSZETESEN TISZTELET A KIVÉTELNEK.


2010. szept. 28. 18:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
neked sem volt könnyű napod! Jobbulást!
2010. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%
mit vársz az idősektől.állandóan tolakodnak h legyen helyük.ha meg nincs akkor meg ki vannak akadva.utálom az ilyet.
2010. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%

erről mesélni tudnék én is...

8 hónapos terhesen oldalba taszított egy idősebb hölgy, hogy leüljön az egy szem helyre....


a 4es villamoson 7 hónapos terhesen munkába menet laptop táskával stb... megállókon keresztül nem adták át a helyet, majd felszállt egy öreg néni, aki nem szólt hozzám, csak taposta és rugdosta a lábam... gondolom, hogy felálljak, de nem tettem, mert örültem, hogy leülhettem....


8 hónapos terhesen egyszerre értem oda egyszem üres helyre a 4-6 villamoson egy nyakkendős úriemberrel... mondanom sem kell, nem az enyém lett a hely... de sorolhatnám...


Azért sok rendes és aranyos ember is volt, aki átadta a helyét és megvédett, ha eltapostak, fellöktek stb...


Amikor szülni mentünk, akkor tele volt a busz, a férjemmel szálltam fel a buszra nagy táskával, hatalmas hassal 2 megállóval a kórház előtt és állva utaztam... :)

2010. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

bnőmet akkor állították föl, mikor térdig be volt gipszelve a lába, és akkora táskája volt, mint a dög... nem csak a bkv-n ilyenek, hanem mindenhol...:P Egy törött lábú dög nagy táskást felállítani is bunkóság.

Szóval természetesen felháborító a dolog. Csak sajnos ilyen a világ :(

2010. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
86%

:S Velem a gurulós szatyrát akarta egy néni a buszról leemeltetni , mikor 37 hetes voltam:D

Én kinevettem és továbbsétáltam.


nem kell felkapni ilyenek a vizet, meg kell kérdezni őket hogy ugye ezt Ön sem gondolta komolyan?:O:D

2010. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
68%
No,ezért nem laknék Pesten! Vidéken nem ilyen bunkók az emberek.
2010. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
88%

óó nekem is volt ilyen..9.-ik hónapban voltam,mikor egy kismama szállt fel a buszra babakocsival,táskákkal.Abusz tele férfiakkal,vártam hátha valamelyik segít neki,de nem..

én segítettem fel a babakocsit nagy hassal,a faszik meg nézték.

Aztán kommentáltam is jó hangosan,nem válogatva a szavakat,ugyhogy égett a pofája mindegyiknek rendesen!!!

Egyébként nem vagyok kötekedő,de ha belemásznak a szférámba,nagyon oda tudok szólni.

2010. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
97%

19.08 vagyok! Én vidéki megyeszékhelyen lakom, ott történt az eset:D


A vidékiek se jobbak...

2010. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
86%
ilyet én is tudnék neked mesélni. 9 hónapos terhesen utaztam egy vasránap vissza a férjemhez a szüelimtől. még nem volt autonk.... távolsági busz tele egyetemista és közésulis srácokkal. Megálló tele. Felszálltan 60l-e hátizsák a hátamon pocak elöl. Lépcső aljára fértem fel. Előttem szállt fel egy idősebb nő és azon reklemált,hogy nem fér fel... mert nem fért el a táskámtól. Én nem szóltam csendben végig áltam az átszállasig míg meg nem állt a busz azt a 60 km-t. Leszálltam és akkor láűtta a söfőr a pőocakom.. méirt nem szólétam mondja. monttam nem hallotta a rikácsolástól,ohgy kismama is vna a buszon. Jó mosolygott, de nem örült,hogy így látott utazni egy kismamát.
2010. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Idősekről:

Éppen költöztem haza albérletből (a fősuli véget ért) és szállok fel a buszra rengeteg cuccal... beállok egy helyre, -beugró szerűség volt- ahol a cuccaimat egymásra tettem. Aztán mellém áll egy idős nő, majd elkezd lökdösni a könyökével, hogy másszak már arrébb. Én meg nem akartam, mert akkor meg nem tudtak volna miattam leszállni... Szépen- de félhangosan - megkértem a nőt, hogy ne lökdössön, mert sok csomaggal vagyok és nem tudok hová menni... erre elkezdi, hogy jaj a mai fiatalok, meg minden...csakhogy 2 mondat után a visszájára tudtam fordítani a dolgot, és az egész busz mellém állt :))) Tök jó érzés volt... úgy kiosztottam, hogy már szinte tapsoltak, amikor leszállt a buszról, és a poén az volt az egészben, hogy középkorú nők is mellém álltak! Sokuknak szintén fősulis/egyetemistás gyerekük volt :))) Életem egyik legjobb napja volt :)


Szóval soha ne félts kinyitni a szád, mert megvan az esélye annak, hogy valaki együtt érez veled és melléd áll!


"20-30 között lévő ereje teljében lévő ifjú hölgy/úr "

kicsit furcsa, hogy a nőket előrébb vetted mint a pasikat, bár lehet csak ideges voltál. Ilyenkor is tessék kinyitni a szádat és megkérni: hogy ne haragudjon átadná a helyét kérem? Terhes vagyok és nem érzem magam túl jól... nem is baj ha nem halkan kérdezed meg! Biztos lesz olyan vállalkozó aki azt mondja, hogy persze!


Sok ember tényleg nem is figyel az ilyesmire! Annyira nem nézik, hogy most kinek nagy a hasa. És lehet hogy azt gondolták, hogy csak 1 megállót mész, vagy hogy sok terhes nőnek inkább állva jobb... érted ugye?

2010. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!