Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek ha a párotok folyton fáradt munka után?

Figyelt kérdés
A barátommal még 3 hónapja sem vagyunk együtt, tehát egy elég friss kapcsolatról beszélhetünk, mégsem szervezünk soha közös programokat, nem megyünk soha sehova legfőképp azért, mert ő mindig fáradt vagy nincs pénze. Nemrég én is elkezdtem dolgozni, így csak este találkozunk, átjön szexelünk alszunk majd ő reggel munkába megy. És itt nem arról van szó, hogy egész nap dolgozik! A munkaideje 6-14ig tart, aztán hazamegy aludni, alszik 2-3 órát aztán este 8 fele átjön, de így is folyton feszült, ingerült, fáradt. Legkésőbb este 11kor már alszik is. Ha éppen mindkettőnknek szabadnapja van akkor sem szervez velem közös programokat, neki mindig van egyéb fontosabb elfoglaltsága. Próbáltam vele beszélni erről, mindig megígéri hogy majd legközelebb elmegyünk ide-oda aztán ebből végül sosincs semmi. Szeretem őt nagyon, de 20 évesen nem erre az életre vágyom, változtatni szeretnék.
2015. júl. 26. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valtoztatni szeretnel, akkor rugd ki. Hidd el, ezert a dontesert meg halas leszel kesobb. Mi 30-asok vagyunk es elettarsak. Sokat dolgozunk, de sok helyre megyunk es sokat is szexelunk.

Volt olyan pasim regen, mint neked most. De kirugtam es jobb eletem lett.

2015. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy igenis változtasson,mert ez az életmód nem tesz boldoggá. Ha nem változtat,akkor viszont tényleg rúgd ki,mert akkor a pasid még csak véletlenül sem igyekszik boldoggá tenni téged.
2015. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Kitenném egy idő után.
2015. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap még nagyon az eleje. Egy normális pasi aki tényleg akar valamit ilyenkor még teper, mint az állat, hogy lenyűgözzön. Nálunk is így volt. az első fél-egy év azzal telt, hogy nagyon igyekezett munka mellet is rengeteg minőségi(!) időt eltölteni velem, nem csak szex és alvás. (de mi már 4 éve együtt vagyunk..)

Szerintem ha eddig nem mutatott igyekvést ilyesmi irányba, akkor nem kell könyörögni, hogy változzon, simán csak szakíts vele, és keress olyat, aki tényleg oda teszi magát. :)

2015. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

szerintem nincs igazad, és lehetnél megértőbb is, ugyanis pont mindent megtesz azért, hogy ti minden nap találkozzatok (ha nem így lenne, a munka miatt lehetne csak hétvégente találkoznotok)

6-kor kezd dolgozni, ahhoz gondolom 4-5 óra körül fel kell kelnie, hogy aztán 8 órát dolgozzon és utána veled legyen

kifogásolod, hogy legkésőbb 11-kor már alszik is...tényleg sajnálod tőle, hogy a másnapi munka előtt aludjon 5-6 órát?

veled akar lenni, mert munka után még este 8-kor átmegy, tehát nem értem mi a bajod?

meddig kellene fent lennie veled? mikor aludjon akkor?

mit jelent nálad az egész napi munka? mert amúgy ha jól látom, egy normális 8 órás teljes munkaidőt ledolgozik...12-16 óra? ennyit kéne dolgoznia, hogy elfogadd a fáradtságát?

2015. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom a párod hány éves, lehet csak egyszerűen a temperamentumotok nem egyforma...valaki lazább, fáradékonyabb igyenli a több alvást, más tele van élettel, bulizós, és kevés alvással is beéri..Nekem 25 évesen volt egy 5 éves kapcsolatom, a párom akkor volt 30, mindketten dolgoztunk reggel, de mi 4 - 5 ig reggel fent voltunk, 2-3 órákat aludtunk, a buliból munkába mentünk, de ez működött mert egyformák voltunk..Lehet te pörgősebb vagy, a párod meg inkáb otthonulo típus..
2015. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a hely.irasert telorol irok..utolso voltam
2015. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

El tudom kepzelni, hogy tenyleg faradt, bar nem irtad mi a munkaja. Volt nekunk is ilyen idoszakunk, sok vita, nehezen viseltem, bar mi akkor mar hosszabb ideje egyutt eltunk, szoval a szakitas nem volt opcio.

Vegul vettunk vitaminokat, mondvan lehet a vitaminhiany okozza, azota rengeteget javult a helyzet:) bar hozzáteszem, hogy hetvegen mi mindig megyunk valamerre.

2015. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem irtad mi a munkája. Elképzelhető hogy ennyire lefárad. De az is lehet csak szimplán olyan mint az én feleségem aki csak lébecol a munkahelyén szinte semmit sem csinál, otthon meg eljátsza a nagy fáradtat és alszik, vagy pihen 7 óra munka után. Vannak ilyen emberek akik ha semmit nem csinálnának akkor is hulla fáradtak lennének.
2015. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pénztárosként dolgozik egy nagyobb üzletben. És nekem azzal van problémám, hogy hazamegy, alszik 3-4 órát, majd utána átjön és még akkor is elmondja 50x hogy ő fáradt és ha éppen megkérem hogy még jöjjön már le velem a lakástól 5 perc sétára lévő boltba, akkor ennyire sem képes, mert hát fáradt. Én is dolgozom, ráadásul én álló munkát végzek, nyilván nekem is vannak rosszabb napjaim, de mégsem mondtam neki nemet soha ha kért valamit. Egyébként is, nekem nem a hétköznapokkal vannak nap elvárásaim, hanem hétvégente amikor nem dolgozik, akkor örülnék ha kimozdulnánk valamerre. De ő akkor is arra hivatkozik, hogy fáradt. Szóval én nem tudom megérteni.
2015. júl. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!