Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

6 hónapja szabadultam a börtönből,azért ültem mert problémáim voltak a viselkedésemmel, kezelhetetlen voltam, agresszív és hát elég csunyán megvertem valakit... nem vagyok jó ember. A börtön előtt volt egy lány akibe szerelmes voltam, először voltam igazán szerelmes bármit megtettem volna érte.tényleg bármit!! De ugye abból nem lett semmi. Most hogy kijöttem próbálom rendezni az életemet. Elkezdtem ismerkedni, bulizni, de nem tudom elfelejteni a lányt. Kb minden 2 hétben találkozom vele, de olyankor olyan feszültté válok, hogy szét tudnék robbanni. Lüktet az ér a nyakamban, remegek mint egy pszichopata és egy 150tonnás kő van a torkomban. És nem tudok vele beszélni, mert idegessé válok. És nem tudom mi lehet az oka. De közbe rengeteget gondolok rá, és nemtudom mit tegyek. Foruljak orvoshoz? Régen mindig sikerült megnyugtatnia... Most meg..

Kösz a válszokat előre is ✌

27/F



2015. júl. 27. 23:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaidat, de lányt biztos nem felejtem el. Mivel szeretem.
2015. júl. 28. 21:33
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a lány szóba áll veled?
2015. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Perszehogy, mi jóban voltunk. Csak most ha találkozom vele, valamiért ideges leszek, nem tudok vele normálisan beszélni. Aztán mégjobban felhúzom magamat, és inkább hagyom az egészet. Nem tudom miért váltja ki ezt belőlem. Mert ha izgatott lennék az más, az érthető lenne. De én szó szerint ideges vagyok. Fuldoklom, lüktet a nyakam, minden sz*r bajom van.
2015. júl. 28. 23:33
 14/14 anonim ***** válasza:
Jajj, ezek s tunetek a szerelem jelei. Nem idegesseg. Ne ijedj meg. Nekem is fullaszto gomboc van a torkomban es fuldoklok es olyan, mintha leforraztak volna, nem kapok levegot par pillanatra. Par ev alatt, ha akarod, ha nem elmulik az erzes. Addig probalj ismerkedni mas nokkel, hatha beledzeretsz valaki masba es az torli az erzeseid. Mas nokre koncentralj, talalkozgass veluk. Gyorsabban kiszeretsz, ha nem latod tobbe, nem beszelsz rola. N
2015. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!