Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, de van barátnője.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, de van barátnője. Ez eddig oké, csak az a gáz, hogy úgy érzem érdeklem, mert mindig piszkál, és bámul. (Ja és lenyúlja a hajcsatom, meg ilyenek) Hát ez kb. ilyen ovis szint. Mit csináljak?
2010. márc. 6. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóba a csajjal engem biztos nem érdekelne,hogy van csaja.. főleg ha még jeleket is ad.. :D
2010. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is így vagyok vele. Csak azt nem tudom, hogy mit kéne tennem.
2010. márc. 6. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Otthagyni, neked se lenne jó ha téged otthagyna csak úgy, nemugye?
2010. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

szerintem ha tényleg komolyan gondolja, és bejössz neki (ezek szerint igen mivel flörtöl veled vagy mi ;)

akkor majd előbb utóbb ő fog lépni!! :))


szerintem semmiképp ne te lépj, mert rosszul is elsülhet be is éghetsz :S :)

szóval várnod kell..


de ha te akarsz "lépni" akkor érd el h vegyen fel msn-re (ha még nem tette volna meg) beszélgessetek többet a suliba = )

vagy ha 1fele mentek haza akkor menjetek együtt ^^

2010. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát tudod, csak akkor az ember ha:

1. ha ő fekszik valakin vagy

2. ha fekszenek már rajta

2010. márc. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!