Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője és megkeresett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője és megkeresett. Mit tegyek? és mi volt ez?

Figyelt kérdés

Van 1 pasi akivel már kb 2évvel ezelőtt összejöttünk volna,randizgattunk is de én végül elutasítottam..én közben szerelmes lettem egy nálam 13évvel idősebb férfiba és ez 1évig tartott amelynek szakítás lett a vége,ami engem nagyon megviselt még a mai napig.

1,5 héttel ezelőtt viszont rámírt a 2évvel ezelőtti srác h mi van velem meg ,h eszébe jutottam stb..mindennap kb 8órákat beszéltünk msnen és állandoan azt mondogatta h mikor jövök haza mert látni akar nagyon,meg h mennyire gyönyörű nő vagyok és h a személyiségem is megfogta anno.Tény megmondta,h ha lenne rá lehetősége akkor természetesen lefeküdne velem mert vonzodik hozzám,de nem ez a célja..Bár azt hozzá kell tennem,h kb 2éve van barátnője..

Kicsit örültem,mert így hátha el tudom felejteni a volt párom és könnyebb lesz..

Megbeszéltük,h elmegyek vele vacsizni..majd később sérelmezte h sosem kérdezek rá,h mikor lesz a vacsi stb de végül kedd este megbeszéltük h legyen szerda mert az talán jó neki de nem biztos,de majd felhív,mert edzése van meg nem tudja hova kell mennie..

hát tegnap nem hívott meg semmi,majd láttam fenn van msnen és ráírtam h "most mi van?" eltelt fél óra nem is írt vissza és eltűnt..

Egyszerűen fogalmam sincs,h mit akarhat,meg ő erőltette a vacsit is meg minden és nem tudom ezt hova tenni..és azt sem,h miért pont most keresett meg ujbol?


2011. nov. 3. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha csak felejteni akarod vele az előzőt Ne tedd, mert kiszúrsz magaddal is és a sráccal is!

Amíg van a srácnak barátnője ne menj bele semmibe (gondold magad a srác barátnőjének a helyébe). Ha kavarsz vele úgy, hogy megvan a barátnője, akkor a fagyi előbb vagy utóbb visszanyal vagyis megkaphatod Te is az élettől ezt a szituációt. Mondd meg a srácnak, hogy nem helyes csapni a szelet másnak úgy, hogy van barátnője. Próbálják megoldani a problémákat és ha nem megy szakítson vele és utána lehet róla szó.

2011. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és abban vhogy nem tudok hinni,h miattam képes lenne feladni a közel 2éves kapcsolatát..bár közölte,h nem tudja milyen lenne a vacsi vége mert biztos nem bírna ki,h ne mozduljon rám...vagyis ,h tuti megcsokolna..
2011. nov. 3. 09:54
 3/11 A kérdező kommentje:

hát igen én is ezt mondtam neki,h én ezt így nem érzem helyesnek mert tudom milyen mikor a hátam mögött ergo csalnak(az exem is folyamat csalt a volt nőjével)..de azt mondta,h ezt nehéz lenne elmagyarázni msnen és majd személyesen mert az ő kapcsolatuk abszolút eltér a normálistól..

és így beszélgettünk az exemről is néha és amikor szobakerült akkor mintha féltékeny lett volna,meg kérdezgette h van e még potenciális jelöltek rajta kívül..

2011. nov. 3. 09:58
 4/11 anonim ***** válasza:
hát elég gusztustalan lenne, ha belemennél, ne légy ostoba, egyértelmű, hogy csak meg akar dönteni!
2011. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amúgy meg annyira tipikus ez a "van barátom/barátnőm de már megromlott a kapcsolatunk" vagy "nem olyan szokványos a kapcsolatunk" szöveg...tényleg van még aki ezt beveszi????
2011. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont összeveszős időszakban volt a barátnőjével amikor megkeresett, de azóta kibékültek. Magyarán hülyített. 8 órákat msn-ezni? Egyikőtöknek sincs más dolga? Akkor meg unatkozott, de mindenképpen hülyített.
2011. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

dehogy vettem be..csak ezt mondta majd közöltem vele,h hisz mindenki ugy látja h ők mennyire szerelmesek és nincs is semmi gond..erre mobdja:igen,igen ez így is van,nincs gond de ez bonyolultabb és az ő kapcsolatuk abszolút eltér a normálistól...

és h még ő se tudja h miért akar velem találkozni v miért pont én,és addig jó amíg nem tudja megfogalmazni..mert ha megtudná fogalmazni akkor már nem lennék számára annyira érdekes..

2011. nov. 3. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:

A srác barátnőjét sajnálom.Olyat érdemelne,aki nem kacsingat félre,ha valami gond van a kapcsolatában.Remélem az a p@cs rájött,hogy mit veszíthet.(mondjuk valószínűleg előbb-utóbb zátonyra fog futni a kapcsolatuk,ha már ennyire pengeélen táncol néha a fiú)

22/F

2011. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10:17 akkor jó, ha nem dőlsz be neki :)
2011. nov. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ebben a Jővőben ugyis visszakapja szövegben meg már nem tudok nagyon hinni..pl : exemmel 1évig voltunk együtt abból 1szer megcsalt majd megbeszéltük,megprobáltuk ujra..majd szakítottunk a korkülönbség miatt,majd 1 hónapig megint irogatott h szeret stb..majd mikor elment a városból közölte h már 1 ideje az exével csalt...bár én még mindig szeretem fura mód,bár látni nem tudnám..

Ő azóta boldogan van az exével,én meg itt szenvedek utána már jó pár hónapja..pedig én tényleg nem ártottam neki,sőt még szerelmet is vallottam neki..bár a vicc az egészben h ő is rámírt kb 2hete..

2011. nov. 3. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!