Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom mar vele de szakitan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom mar vele de szakitani se tudok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok, kulfoldon elek es van egy 25 eves parom. 2 eve vagyunk egyutt.

Megjartuk mar a poklot, 4 honapos szunetunk volt amikor mindkettonknek volt masik kapcsolata de vegul egymas mellett kotottunk ki.

A kapcsolatunk elejen a baratom kesz remalom volt, a szuleinel lakott, munkanelkuli volt es drogfuggo. Segitettem neki, mellette voltam es szep lassan felepitett maga korul mindent..amit most elveszitett.

Edesanyamnak van egy etterme ahol en pincer vagyok, a baratom szakacs volt de 3 hetig nem jott a munkahelyre es termeszetesen kirugtak.. A lakasat nem tudja fizetni es onnan is kidobtak, szoval most total ram van szorulva. Segitek neki ahogy tudok de egy 'koszonom'-ot se tud kinyogni, megadok neki amit tudok de semmi nem eleg jo. SEMMI. Meg a nyamvadt kave se reggelente..

Zsigerbol jon a hazugsag, a tamadas. Mindig en vagyok a hibas de szakitani valamiert nem akar, en meg nem birok. Nem vagyok boldog, mindig agyalok hogy epp mit csinal (megcsalas minkettonk felerol, keptelenseg feldolgozni).

Mindig elhatarozom hogy szakitok de amikor kimondom a vegszot es elkezd pakolni en bogom el magam hogy maradjon..Tudom, hogy ennek sose lesz jo vege, soha nem fog valtozni es tul sok minden tortent ahhoz hogy ne a multra koncentraljak de ez az elso kapcsolatom es teljesen tanacstalan vagyok.

Tudja, hogy akarmit csinal en elnezem, en mindig itt leszek neki.. Egyszeruen nem birok nemet mondani. Kihasznal, kepes elvenni az utolso par euromat, hisztizik ha a furdoszoba foglalt (pedig o a vendeg!), semmi nem jo neki, mindenben a hibat keresi. Soha nem mondja, hogy szep vagyok pedig jol tudja mennyi lehetosegem van mas fiuknal, ez is bizonyitja hogy teljesen tisztaban van azzal, hogy en mindig itt vagyok es maradok is.

Hogyan valtoztassak? Szakitsak vagy van valami megoldas?


2015. júl. 29. 03:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzairni, hogy;

Megint drogozik, iszik, haverok, bulik, hazugsagok.

Az anyukajanak azt mondja dolgozik, a lakasat nem elveszitette hanem 'csorepedes es lakhatatlan'. Latom rajta hogy zavarja de tul buszke hogy elmondja..Ok nem fogadjak mar vissza mert valnak es eladjak a hazat, mashova meg nem tud menni, csak hozzam.

2015. júl. 29. 03:41
 2/5 Bence_ ***** válasza:
100%

Fűggő ember csak magával törődik. Neki mind1 te vagy Julcsi tolja elé a reggelit. Te meg akarod őt változtatni de senkit, még épp embert se lehet. Csak annak lehet segíteni aki felismerte, hogy segítségre szorul. Ilyen embert még az elvonóról is elhajtják mert nincs értelme energiát fordítani rá.

Elfogadod, hogy kihasznál, meglop, semmibe vesz és élsz vele boldogan vagy kirakod és keresel egy olyan férfit aki szeret, becsül.

2015. júl. 29. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki ennyire hagyja magát kihasználni,az meg is érdemli.
2015. júl. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki rögtön, legyél erős! Csak az elején lesz rossz! Menthetetlen ember, beteg a személyisége, kihasznál, és még frusztrált is a helyzete miatt. Bocs hogy ezt mondom, de ha vele maradsz, megérdemled a sorsod...
2015. júl. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

a függő ember, pláne a drogfüggő mestere a manipulálásnak. Ő persze h soha de soha nem fog szakítani, mert ez így neki roppant kényelmes. Gondolj csak bele. A Te életedhez semmivel nem járul hozzá, sőt. Ő most jelenleg megteheti azt, h semmiért de szó szerint semmiért nem kell felelősséget vállalnia, drogozhat, bulihat és reggel elé teszed a kv-t.--->te egy ilyen szituáción változtatnál a helyében? Minek? Megvan mindene.

Azon kívül pedig egy drogfüggőnek egy szelrelme van; a drog. Ezért képes hazudni, lopni, némelyek még ölni is akár. Ameddig ezt az életet élni, te soha nem leszel az első helyen. Csernusnak nagyon sok ilyen könyve van fenn neten, ami ezeket a szitukat is taglalja. Vannak fenn tőle vidik is, h egy függőhöz h kell hozzáállni.

Ameddig így állsz hozzá, csak benne tartod őt ebben az állapotban. Lépni kell, keménynek kell lenni é következetesnek.

2015. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!