Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, mit tegyek? 22/f

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban élünk a párommal, alapbol igy indult, es amikor odajutunk hogy kimozdul a barátaival engem mar napokkal előtt elönt a méreg es a féltékenység.

2015. júl. 29. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót, remélem segíteni fog neked: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol a másikban.


Ha jó a kapcsolatotok, akkor teljesen feleslegesen féltékenykedsz! Ezzel csak tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat!

2015. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt a videót akartam mutatni én is, mikor megláttam a kérdést. Szerintem nagyon hasznos. Valóban, önbizalomhiány. Ezen viszont tudsz dolgozni és ez jó hír :) Tegyél ellene!
2015. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van okom a feltekenysegre, mert mig nem jöttünk ossze elegge szabados volt.
2015. júl. 29. 10:45
 4/5 anonim ***** válasza:

"mert mig nem jöttünk ossze"


DE ÖSSZEJÖTTETEK, könyörgöm, kapj már az eszedhez, az kit érdekel, hogy előtte milyen volt! Ha egy kapcsolat harmonikusan működik, mind a két fél megkapja a másiktól amit szeretne, tisztelik és szeretik egymást, hűségesek, akkor nem fogják megcsalni egymást!


Több mint 2 éve vagyok távkapcsiban, a pasim 31, én most leszek 25, a kapcsolatunk elején volt a párom csak egy nagyon picit féltékeny, bennem már akkor sem volt, megbeszéltük a dolgot és onnantól kezdve benne sincs féltékenység. Megbízunk a másikban, szeretjük egymást.


Az, hogy a múltban mi volt, ne érdekeljen, foglalkozz a jelennel. Ha meg azt hiszed, hogy megcsalna, és ezt el is képzeled, akkor a vonzás törvénye értelmében, ez is fog történni, mert ezt vonzod be! Szóval, légy észnél, bízz benne!

2015. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ui: a videót pedig kötelező jelleggel nézd meg és tanulj belőle!
2015. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!