Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és én azt hittem, hogy ő egyáltalán nem csajozós, de mostanában feltűnt, hogy mikor velem van, néha megnéz más lányokat. Nem olyan feltűnően...aztán lecsekkolja, hogy láttam-e, hogy nézte, de úgy teszek, mintha nem vettem volna észre. Ám nagyonis láttam... és iszonyatosan zavar ez. Már azon is elgondolkodtam, hogy szakítanom kéne, mert ez később "elfajul" és megcsal majd... De minden pasi ilyen? Mindenki megnézi a jó csajokat? Talán betegesen féltékeny vagyok? Mert az oké, hogy mikor nem vagyok ott, akkor megnézi őket, de mikor ott állok mellette, akkor miért??

21/L


2015. febr. 20. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
AZ én fiúm is ilyen volt, és 3 hónap után szaqkítottam vele.
2015. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legtöbben megnézik a jó csajokat. Elég nehéz ellenállni sokszor, akár van barátnő, akár nincs. Ez nem jelenti azt, hogy később "elfajul".
2015. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és mégsem fordult meg a fejemben egyszer sem, hogy megcsaljam a barátnőm, mikor még volt.
2015. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy ez náluk ösztön és nem kell vele foglalkozni. DE ha téged zavar, szerintem nyugodtan elmondhatod neki. Biztos vagyok benne, hogyha szeret és tisztel akkor a jelenlétedben legalább nem fog ilyet csinálni.
2015. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először csak ragadd meg az arcát és csókold meg, tudasd vele, hogy bámulhatna akár téged is. Ha ennek ellenére, hogy próbálod ilyenkor helyre rázni továbbra is folytatja, akkor szóvá teheted, hogy zavar. Persze, minden fiú más, de nekem eszembe nem jutna az aktuális párom jelenlétében megbámulni más hölgyeket.
2015. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esze ágában nincs megcsalni, csupán jó nézni a szépet. Én szinte túlzottan is hűséges típus vagyok, mégis szoktam megnézni más lányokat, persze nem nyelvet lógatva csak megállapítom, hogy szép és kész.
2015. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig örülj, ameddig csak nézi őket. Egyébként mindegyik megnézi a jó csajokat. Azért van a szemük. Én is megnézem a felhozatalt, ha megyünk valahova. Szerintem ez nem akkora nagy bűn. Hűséget fogadtunk, nem vakságot.
2015. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!