Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
2 éve párkapcsolatban vagyok de van egy szokása, ami miatt komolyan már a szakításon gondolkozom. Mindig mikor konfliktus alakul ki kettőnk között ő simán lelép, elköszön vagy hozzáteszi, hogy hagyjam békén és napokig nem is keres majd felbukkan vagy én keresem meg.Pár napig nem történik semmi, mikor összeszólalkozunk és ez rohadt dühítő.Ma is sikerült és gondolom majd szombaton hallok felőle.Szerintem rohadtul nem így kéne kezelni, hogy lelépünk és akkor pár napig rá se bagózunk a másikra.Többször szóvá tettem neki, hogy én amellett lennék, hogy megbeszéljük vagy pedig max. pár óra után próbáljuk meg megbeszélni de nem ekkora szünettel. Ígérte, hogy nem lesz több ilyen de azóta újra elkezdte.
2015. júl. 29. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,annyi különbséggel hogy amíg ő ideges addig én hiába keresem nem is reagál.Én eldöntöttem hogy a következő alkalommal egyszer felhívom,ha nem veszi fel vagy kinyomja akkor én tűnik el egy időre (1-2 nap) hogy rájöjjön milyen rossz ez.
2015. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálunk is van ilyen,hogy nem reagál ha keresem abban a pár napban.Neked mivel indokolta miért teszi ezt?
2015. júl. 29. 12:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem volt mindig így ez nálunk kb. fél éve alakult így ki.
2015. júl. 29. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék egy konfliktuskerülő emberrel lenni. Minden kapcsolatban vannak konfliktusok, és hosszú távon az a legfontosabb, hogy ezeket hogyan tudjuk kezelni.

Nálam egy kapcsolatban vízválasztó az első konfliktus! Ha meg tudjuk beszélni higgadtan, és képesek vagyunk közelíteni az álláspontokat, figyelembe venni egymás igényeit, akkor biztonságban érzem magam. Ha ez nincs meg, és azt érzem, hogy a másik nem kíváncsi az én álláspontomra (ide tartozik az is, hogy nem beszél róla), akkor nem maradok a kapcsolatban.

2015. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit másféle, ami nálunk van, de azért leírom, hátha működhetne. Én is olyan vagyok (nő), aki nem nagyon tudja megbeszélni a problémákat, illetve amikor dühös vagyok, akkor biztosan nem. Nekem le kell higgadnom és ez jó esetben is egy nap legalább. Utána sem működik nálam az, hogy négyszemközt beszéljünk róla, nem tudom mi ez, próbálok ellene tenni, de eddig kevés sikerrel. Viszont az nagyon jól működik nálunk, hogy levelezünk. Levélben leírjuk, hogy kinek mi a gondja a másikkal és mit kéne másképp csinálnunk. No persze ez azért nem az igazi, de legalább annyi, hogy nem kellene annyit várnotok a megbeszélésre. Persze nem tudom, hogy a te párod válaszolna-e vagy levelezésben is tartaná magát ahhoz, hogy pár napig semmit sem reagál...?
2015. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem reagálna arra sem de ez nem normális szerintem.Aki érzi magát annyira érettnek, hogy kapcsolata legyen az ahhoz is legyen elég felnőtt, hogy személyesen megbeszéli a problémáit és nem sz*rik rá vagy elfut előle.
2015. júl. 29. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem normális, éretlen személyiség. Ilyennel nem érdemes együtt élni.
2015. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én is hasonlóan gondolkodom.

Ha összekapok a párommal és nagyon felidegesít, akkor nem veszekedek indulatból, hanem elvonulok és lehiggadva végiggondolom a történteket. Ez max 3-4 nap szokott nálam lenni és akkor nem szívesen beszélek a párommal. Ez azért nem túl gyakori eset, de 1-2 évente előfordul. A párom egy fél napot sem bír ki anélkül, hogy beszélnénk egymással....amikor hiányérzete van azonnal visszakozik....én máshogy állok az egészhez.

37F

2015. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hogy hogy 3-4 nap kell ahhoz, hogy letudj higgadni? Azért szerintem az már kicsit sok idő ehhez nem? Mert pl. azt még megérteném, hogy egyik nap összeveszünk és aznap nem beszélünk de másnap azért már új nap van. Ilyenkor nem hiányzik neked azokban a napokban?Vagy min gondolkodsz annyi ideig? Segíts megértenem.
2015. júl. 29. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha igazán felidegesít akkor nagyon bepipulok rá, pedig egyáltalán nem vagyok egy hirtelen ember...és hozzáteszem, hogy a veszekedéseink 90% nem én provokálom ki. Ha valami nem tetszik neki(és a drága barátnői még rakják alá a szőnyeget)akkor támad ezerrel, hogy változtassak a szokásaimon, oldjam meg a problémát....persze úgy, hogy az neki is megfeleljen. Indulatos veszekedéseknél nincsenek, indokok, nincsenek érvek, csak kiabálás van....annak meg semmi értelme sincs. A fél nap ahhoz elég, hogy lehiggadjon és a többi 2 pedig ahhoz kell, hogy elgondolkozzon azon, hogy mit is akar valójában. Tehát az idő nem feltétlenül nekem kell, sokkal inkább a páromnak!!!!

37F

2015. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!