Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
2 éve párkapcsolatban vagyok de van egy szokása, ami miatt komolyan már a szakításon gondolkozom. Mindig mikor konfliktus alakul ki kettőnk között ő simán lelép, elköszön vagy hozzáteszi, hogy hagyjam békén és napokig nem is keres majd felbukkan vagy én keresem meg.Pár napig nem történik semmi, mikor összeszólalkozunk és ez rohadt dühítő.Ma is sikerült és gondolom majd szombaton hallok felőle.Szerintem rohadtul nem így kéne kezelni, hogy lelépünk és akkor pár napig rá se bagózunk a másikra.Többször szóvá tettem neki, hogy én amellett lennék, hogy megbeszéljük vagy pedig max. pár óra után próbáljuk meg megbeszélni de nem ekkora szünettel. Ígérte, hogy nem lesz több ilyen de azóta újra elkezdte.
2015. júl. 29. 12:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó de nálunk ilyenek nincsenek, hogy indok nélküli vita meg a barátnőimre nem hallgatok ilyen kérdésekben,mert az ÉN kapcsolatom én látok bele ők maximum azt ha panaszkodom néha az ilyenek miatt az meg lássuk be nem maga a kapcsolat szóval felesleges tanácsot elfogadni mástól. De amúgy ha többször is előfordultak ilyenek akkor mi értelme a 2 nap gondolkodási időnek? Hisz legközelebb ugyanúgy kezdődik elölről nem?
2015. júl. 29. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!