Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnél egy pasit irányitani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnél egy pasit irányitani, uralkodni rajta?

Figyelt kérdés
Ez önbizalomhiányos nőknek kimondott jó kúra!
2015. júl. 30. 17:35
 1/9 Nem mondod :D ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az, mondom ezt ex-önbizalomhiányosként. És nem nevezhető nőnek, aki ilyet csinál egy férfivel.
2015. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Baromság. Egy önbizalomhiányos nőnek nem segít egy ferde hajlamú kangörcsös pasi.
2015. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Uralkodni rajta ?! Látok olyan kapcsolatokat magam körül, ahol ez van, de ez számomra szánalmas..8 éve vagyok egy harmonikus kapcsolatban, nemsokára összeházasodunk. Párom kikéri a véleményemet mindenről,mondhatni egyenrangúak vagyunk. De ha úgy dönt, el akar menni a barátaival, akkor menjen. Vagy bármit, amit szeretne.Egy kapcsolatban egy férfi legyen férfi..Hogy felnézzek rá.Hidd el, egy önbizalom hiányos nő mellé,inkább egy kedves,szeretetre méltó, de határozott férfi kell! Akinek önáló véleménye van.
2015. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt ugy kell ám érteni hogy alkalmanként uralkodsz nem állandóan,
2015. júl. 30. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Ööö... inkább te vagy a buta, legalább is a kérdésed és a stílusod alapján.


Egyébként nem, nem szeretném irányítani a barátomat, és uralkodni sem akarok rajta. Azt gondolom, egy normális, kiegyensúlyozott párkapcsolat lényege pont az, hogy egyenlő felekként vegyünk részt benne, és egyikünk se akarja elnyomni vagy irányítani a másikat.


De tovább is megyek; ha nekem irányítanom kellene egy férfit, úgy érezném, hogy egyedül nem tud megoldani semmit, döntésképtelen, határozatlan, bizonytalan és rossz problémamegoldó, aki folyton az én utasításaimat várja, mert egyedül képtelen elintézni vagy megoldani bármit is.


Kifejezetten szeretem, ha egy pasi meg tudja oldani a problémáit, és nem mindig azt várja, hogy azokat én oldjam meg helyette. Legyen önálló, és ne mindig az én szoknyám szélét rángassa, hogy mondjam meg, mit csináljon...

2015. júl. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerepjátékkal fűszerezve, elképzelhető!
2016. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csodas felvetes. Amikor szingli voltam, eltem volna vele.

Csodas, h felismerted es felvallalod, h szereted, ha a no iranyit. Rengeteg ilyen no van, akit nagyon boldogga teszel .

N

2016. márc. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maximum a szexben, de még ott is úgy az optimális számomra, ha időnként ő "uralkodik" rajtam.:D

Az élet többi területén nem ambícióm elnyomni másokat, a páromat meg végképp nem, szeretem, ha mindkettőnknek megvan a maga véleménye, egyénisége és büszkesége.

2016. márc. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!