Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ffiak fiúk zavarna titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak fiúk zavarna titeket ha a barátnőtök irányítani akarna titeket vagy kisajátítani uralkodni rajtatok?

Figyelt kérdés
Alapvetőleg ilyen vagyok voltam,de próbálok változtatni ezen hogy ne akarjak senkit birtokolni miért ilyen nehéz?

2014. aug. 25. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna :D 18/F
2014. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Engem zavarna
2014. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Engem nem zavarna. Végre egy nő, aki sülve-főlve velem lenne :D
2014. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

hát kisajátítás zavarna...uralkodni meg csak bizonyos keretek között...lehet azt amit ő szeretne, ha én is élvezem...de ne akarjon olyat rám erőszakolni amihez nincs kedvem...


21F

2014. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha van véleménye és jól meglát dolgokat, de azt el kell fogadni, hogy a másik félnek is van és lehet, hogy jobb is. Kis mértékben nem zavarna, de h egyfolytában ezt csinálnád, akkor igen.

20F

2014. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Határozottan.
2014. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Azokat nem zavarná akiknek nincs bnőjük aztán később kiderülne hogy mégis zavarja őket csak azért nem hogy legyen valakijük az már gáz.

Nem betegesen kisajátítom csak úgy mint egy pasit ki lehet hogy ne találkozgasson más nőkkel meg megmondom hogy ne igyon túl sokat vagy hogy járjon mindig a kedvemben ilyenekre gondolok kisajátításként..

2014. aug. 25. 12:00
 8/25 A kérdező kommentje:

Van barátom,de ő úgy érzi kisajátítom és hogy ezzel fogom őt elzavarni meg ilyeneket mondott.

De én csak ragaszkodom hozzá ennyi..miért nem lehet ezt megérteni?

2014. aug. 25. 12:02
 9/25 anonim ***** válasza:

hát én kisajátításként arra gondoltam, hogy csak rád figyeljen a másik...


én nagyon hűséges típus vagyok és zavarna ha a párom mondjuk nem engedné, hogy más lányokkal találkozzak...mert akkor nem bízik bennem...őszinteség, hűség, bizalom fontos egy kapcsolatban...és ha nem engedi, hogy találkozzak más lánnyal azt jeleni nem bízik a hűségemben...inni nem iszok, 1 évben pár gyümölcsös sör, de nem rúgok be, rövidet egyáltalán nem...mindig a másik kedvébe járás...hát nem szabad túlzásba vinni, de éreztetni kell a másikkal, hogy fontos és szeretjük...szóval megfelelő mennyiségű szeretetet kell adni :) de kommunikálni kell és nem megsértődni, hogy "nem szeret"...az 5 szeretet nyelvet is jó ha ismeri az ember és tudja mi a párjánál a sorrend és kitudja megfelelően fejezni magát :)

2014. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Irányítani csak az tudja a másikat, aki kevesebbet érez, kevésbé fontos neki a kapcsolat és ezért nyerő helyzetben van.
2014. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!