Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak időre volna szüksége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak időre volna szüksége?

Figyelt kérdés

A nyári hónapokra a párommal távkapcsolatban vagyunk.

Majd minden nap beszéltünk. Egyszer amikor beszéltünk felhoztam neki a jövőt. Kérdeztem mit tervez, akar e velem együtt tervezni. Ő azt válaszolta, meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok, szeretnék veled tervezni, de most nem mondom 100 százalékra, mert azt sem tudom holnap mi lesz. Ezen kicsit összekaptunk, hisztiztem és elég hülyén viselkedhettem. Azt mondta, hogy most ne beszéljünk pár napig. A telefonbeszélgetés után kaptam tőle egy üzenetet, hogy nem akar elveszíteni, de most nem tudunk együtt lenni. Eltelt pár nap nem birtam magammal és írtam neki, hogy hiányzik.Telefonon ismét beszéltünk és ismételten megkérdeztem, hogy mit szeretne, ő továbbra is a korábban elmondottakat mondta. Írta még,hogy elég sok gondja van, fárad és nyugalomra vágyik, ne beszéljünk mert csak összeveszünk.Én írtam, hogy nem akarom elveszíteni aztán válaszolta, hogy jó, legyek szives akkor hagyjam most.

Azóta eltelt egy hét, nem jelentkezett, én nem birtam várni így irtam neki, de nem válaszolt... :(


2015. júl. 31. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akar veled komolyan tervezni. AKi akar, az megmondja nyíltan. Tapasztalat. A közös tervekhez nem kell sem pénz, sem idő. Tervezni nem kerül semmibe sem. Nem lesz ebből semmi, csak még nem tudja, lesz-e nálad jobb, és nem akar szakítani, mert megtart tartalékba.
2015. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Sosem értettem az ilyen csajokat, akik ilyeneket kérdeznek. Nekem is az agyamra menne, ha a párom folyton azt kérdezgetné, hogy mi az elképzelésem vele kapcsolatban a jövőre nézve? És minekután szépen megkérném, hogy kicsit lazítson még ennyit se bír megtenni, h egy smst ne írjon rám.. hááát.

Őszintén szólva, elgondolkodnék, hogy szükségem van e egy ilyen társra, aki ilyen szinten birtokolni akar és nem tud nélkülem létezni, hogy a kérésémet is semmibe veszi.


30/N

2015. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tele a város Brad Pitt bétával, ott állnak melletted ugrásra készen, csak füttyentened kell, de te a távkacsolatot választod egy nyomival aki semmi másért nem tart csak hogy legyen neki tartalék. Még az se biztos, hogy te rendelkezel a tartalékok közül a legnagyobb prioritással.


Innen nézve a dolgot két kérdésem lenne: Nem lehet hogy te is nyomi vagy épp mint a pasi? Másik: Igy izgalmasabb az életed?

Valld be, hogy nem is a pasi itt a lényeg, hanem a sok-sok játék, izgalom, törpölés, dráma, egymásra találás, majd annak megélése hogy újra elveszited.

Ettöl izgalmasabb a szex, végülis tudat alatt csak erröl szólhat ez az egész. Sokak szerint, nincs jobb a békülös szexnél, nem is tudnak róla, de ezt keresve nonstop generálják a vitákat.

2015. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!