Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim iszonyatosakat fing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim iszonyatosakat fing mit tegyek h eltudjam viselni?

Figyelt kérdés
Ma már 10 szer fingott iszonyat budos romlott tojás szagút és majdnem elhanytam magam :/ mit tegyek?
2015. aug. 1. 17:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szellőztess. ne legyél a közvetlen közelében, és akkor nem érzed.
2015. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Mit kell ezen túlreagálni?:D Nyissatok ablakot és szevasz. Emberek vagyunk, megesik, pláne ha olyasmi ételt eszünk előtte.

Este 6-ig 10x pukizott? Tejóég, szerintem a párom néha ennek a dupláját is produkálja és mégsincs belőle probléma(sőt, őszintén megmondom, hogy általában nevetünk is rajta mivel köhögéssel próbálja leplezni:D), pedig olykor aztán tényleg nem rózsa illatú. Ha az ablak nem elég akkor próbáld ki a füstölőt vagy esetleg van illatosított gyertya is, ami meggyújtás nélkül is beteríti a szobát finom

illattal.:)

2015. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Közölted vele hogy téged zavar ? Ha csak simán nem érdekli csinálj olyan dolgokat ami őt zavarja. Hátha észhez tér. Ha nem segít akkor született t@pló...
2015. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jujj ezen akkorát nevettem😀😀😀😀 amúgy lennék a helyedben kérdező
2020. nov. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!