Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Elítéltek?

Figyelt kérdés

A férjemmel közösen van egy 4 éves fiunk, és én leírhatatlanul szerelmes vagyok (tudom, hogy ez az, nem csupán egy fellángolás), csak az a baj, hogy nem a páromba. Elhidegültünk egymástól, nem kapok semmi szeretet, semmi kedves szót.


Nem kerestem én az új lehetőségeket, Ő talált rám. Kimondhatatlan az az érzés, amit táplálok iránta. Nem éreztem ilyet kb. 12 éve. Felüdít, felpezsdít, elveszi az eszemet. A bókok, a pillantások, a kacér mosolyok megbabonáznak..


Nem volt még testi kontaktus, nem tudnám megtenni a férjemmel, de ellenállhatatlan vágyat érzek rá...


Tudom, hogy a "kérdésemnek" nem sok értelme van, inkább arra lennék kíváncsi, hogy ti mit tennétek ebben a helyzetben.


Kérlek ne rakassátok át másik kategóriába!


Meg arra is megkérlek benneteket, hogy ne pontozzátok le a másik válaszoló írását! Köszönöm!


2015. aug. 2. 17:29
1 2
 11/13 kolosszus22 ***** válasza:
63%
Te hogyan viszonyultál a férjedhez? Az a baj veletek nőkkel, hogy legtöbbetek mindent magától értetődőnek vesz, mindig a férfi teperjen, mindig ő kedveskedjen, mindig ő törődjön veletek. Ennek fordítva is működnie kell! Nem tudom, hogy ez nálatok hogy van, volt. De egy idő után mindenki belefárad, ha csak ad, de nem kap semmit vissza.
2015. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen, szegény férfiak, mindig csak adnak, adnak, adnak...:)

Anyám borogass!!!

2015. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem ítéllek el. Szeretem a férjemet, ő a másik felem. És közben van egy férfi, akit ha csak meglátok, mindjárt pillangók repkednek a gyomromban. Beszélni sem merek már vele, mert félek, hogy nem tudnék józanul gondolkodni a közelében.

Szóval inkább kerülöm a kontaktust vele, miközben minden porcikám rá vágyik.

De nem tehetem meg a családommal... és az ő családjával sem.


Mit tennék? Mit teszek? Csendben vágyakozok, szenvedek és várom, hogy majdcsak elmúlik ez az érzés.

2015. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!