Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tűrjek vagy szakítsak?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt ebből 1 éve élünk együtt. Az első évben nagyon figyelmes,rendes,kedves volt. Sok időt töltöttünk együtt,mert nem talált munkát én pedig még tanultam/ok. Sajnos mostanában jó fél éve már hogy alig foglalkozik velem,kevesebb a szex(ami nem lenne akkora hatalmas probléma) sokszor ideges és csúnyán beszél velem. De ha kávé kell vagy ennivaló akkor kedvesen meg kér hogy csináljak majd ugyanolyan. Egyfolytában gépezik. Kb. Két hónapja a gyerekkori barátnőjével beszélgetett. A csaj nem volt szimpatikus mert 3-4 alkalommal is mondta hogy átjön bulizni hozzánk,de az utolsó pillanatban vagy lemondta vagy nem reagált semmire. Ezt a párom szülinapján is eljátszotta. Én 3 napra hazautaztam az apukámat elkísérni a kórházba és párom addig a barátjával át ment hozzá. Oké,ez nem volt baj. Most viszont egy másfél hete a 16 éves kollégájával egyfolytában beszélget. A csaj rá van kattanva ezt onnan tudom hogy anyósomnak egy helyen dolgoznak és neki mondta a lány hogy puszilja a páromat és azt mondta a párom majd írni fog neki és ezt adja át. Anyósom ekkor mondta hogy a menyasszonya(én) itt lakom. Anyósom szerint a lány semmit nem tud csak vihorászni egész nap. A párom vele beszél rengeteget velem pedig undok. Elhord Mindennek és még ezek után azt mondja szeret. Én viszont érzem hogy már nem. Azt is érzem vagy is tudom hogy szakítanom kell,de még annyira szeretem hogy képtelen lennék oösszepakolni és itt hagyni őt. Volt valaki ilyen hülye helyzetben? Mihez kezdjek? Hogy lépjek túl?

2015. aug. 2. 23:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%

Leptesd le rola a csajt. A pasid telojan irj neki uzit valami esti progira. Idopont helyszin. Valami kietlen veszelyes helyre. Tudod.. Aztan remeljuk odamegy a csaj. Elotte fel oraval is irj a pasid telojarol, hogy en mar itt vagyok, nagyon varlak! Jossz?

Aztan lehet, hogy megszunik a problema. Lenyeg, hogy en jol osszeveszitenem oket vagy jol megvernem a csajt. Aztan, miutan lattam a baratom szenvedni, szakitanek.

Ezutan ismerkednek. Ilyesmit mar vegigcsinaltam. Ha elobb szakitasz a pasiddal, akkor nem tudod ellenorizni, hogy osszevesztek-e. N

2015. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem mondani,hogy írtam a "puszilom a petikémet,azt ígérte írni fog" után a csajnak. Írtam neki hogy mi volt ez? Tartsa meg a két lépés távolságot és hogy a párom csak azért foglalkozik vele mert mondta neki a főnöke hogy segítsen neki. És hogy ne gondolja túl a dolgokat. Na ezt a csaj elküldte a páromnak erre a párom elkezdi hogy jó nagy szemét vagyok stb. Mondom nem én vagyok a szemét de a csaj amilyenek a tinik egyik pillanatról a másikra bele fog esni csak mert a munkahelyen ő az egyedüli aki normálisan viselkedik vele. De erre a válasz az volt hogy hülye vagyok. Ehhez képest a 5 napos nyaralásunkon végig facebookoztak. Mondom neki látszik mennyire nincs rá kattanva a csaj. Próbáltam nem mutatni hogy féltékeny vagyok ezért nem kezdtem el veszekedni de legszívesebben adnék neki egyet kettőt hogy tudja nem állunk le egy olyan férfivel aki már majdnem házas. (azért majdnem mert a terhességem közepén elvesztettük a babánkat és elhalasztottuk az esküvőt).
2015. aug. 2. 23:53
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a kérdésed. Azt írod, tudod szakítanod kell, de nem bírod otthagyni őt.

Jó és akkor mi miben lehetünk a szolgálatodra?

2015. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Abban hogy ha volt valaki ilyen vagy hasonló helyzetben az hogy tudta magát rávenni hogy lépjen és szakítson?
2015. aug. 3. 00:46
 6/24 A kérdező kommentje:
Párom 21 én 19
2015. aug. 3. 00:46
 7/24 anonim ***** válasza:

Ráció.

Van jövője a kapcsolatotoknak vagy nincs? Ha nincs, akkor szakítasz, ha van akkor nem.


Szerinted van jövője?

2015. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Túl fiatal vagy ahhoz, hogy benne maradj egy ilyen, egyértelműen nem működő kapcsolatba. Próbálj meg még egyszer beszélni vele komolyan és áthatóan, ha semmi eredmény, akkor tipli.
2015. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs. Reménykedtem eleget abban hogy megváltozik. Próbáltam kompromisszumot kötni vele de mintha nem is beszéltem volna vele.:/ csak nem tudom hogy menjek el. Hagyjam csak így itt mikor dolgozik?
2015. aug. 3. 00:55
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát azért azt ne.

Amikor dolgozik, pakold össze a cuccaidat. Akár el is vitethetnéd, várd meg míg hazamegy és személyesen mond meg neki, hogy neked ez így már nem pálya és jobb lesz ez így mindenkinek.

Arra azért készülj fel, hogy lehet jön majd a fogadkozás, hogy mostantól minden más lesz, de sajnos a statisztika azt mutatja, hogy ilyen szintű kapcsolat-romlásnál már hosszú távon semmi sem változik.

2015. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!