Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat hogyan tudnám rávenni, hogy sportoljon, étkezzen egészségesen és adjon le pár kilót?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Január óta vagyok együtt barátommal, nagyon szeretem és úgy érzem, hogy hozzá fogható emberrel még nem találkoztam az életemben. A kapcsolatunkban van egy (kis) hiba az én részemről, ugyanis még amikor megismerkedtünk akkor azt írta nekem, hogy szokott mozogni, és ezzel nem is volt baj, már tudtam akkor is, hogy van rajta felesleg, de gondoltam ez csak a vizsgaidőszak miatt van és majd leadja. Azóta várom ezt a dolgot. Én baromira odafigyelek magamra, hetente többször járok kondizni, futni sőt még itthon is edzem,úgy hogy közben tanultam majd dolgoztam/dolgozok. Most ő is dolgozik a nyáron elég sokat, ezért megértem hogy most nem tud, viszont ahogy próbálom kérdezgetni, illetve kicsit célozgatni egyátalán nem látom az affinitást, hogy szeptembertől tegyen ezért, holott ez nekem fontos lenne, bár nem kizáró ok, mégis úgy érzem, hogy ez miatt nem tudom magam 100%-ban elkötelezni.

2015. aug. 3. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha szereted fogad el úgy ahogy van. Minden egyes hibájával.
2015. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Ameddig ez a fontos, addig ne várj sokat egy kapcsolattól sem.

Majd rájössz...

2015. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
édes f_szom...
2015. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Pár kiló miatt nem tudnád magad elkötelezni??????

Szegény srácot hagyd békén,hogy találjon egy normális nőt maga mellé.

Te meg keress a konditeremből egy kockás hasút aztán vele elkötelezheted magad....nem fognak kilók megakadályozni ebben.

2015. aug. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mondd, hogy menjen veled edzeni.
2015. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Teged is csak a pocakja zavar? :D
2015. aug. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem érdemes, azzal csak elletétes hatást érsz el és különben is, ez az ő döntése. Egyszer vagy kétszer mondd neki a dolgot, ha nem akkor ez van, vagy elfogadod így, vagy szakítasz
2015. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár én rendszeresen edzek meg futok heti többször, engem pár kiló plusz nem zavarna. Annál inkább az, hogy már az elején kamuval indít!

Egyébként az, hogy dolgozik, nem kifogás, én is dolgozom,meg sokan mások is, nevelem a gyerekeim, de ha futni akarok, akkor futok. Akár este 9-kor ha kell. Hétvégén meg reggel 5-kor már kimegyek. Akarat és döntés kérdése az egész.

42/N

2015. aug. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az adjon le pár kilót nem egyenlő a van rajta pár kiló kifejezéssel. Én is mindig azt mondtam exemnek, hogy leadhatna pár kilót, de 30-35 kg felesleg volt rajta! (120-130 kg között volt a súlya 180 cm-hez, és nem az izom volt ilyen nehéz)


Egyébként a kérdésre válaszolva hívd el a konditerembe, futni. Főzzetek közösen (lehet számára az egészséges étkezés a nyúlkaját jelenti). Vannak olyanok akiket csak noszogatni kell és csinálni velük együtt, mert maguktól nem indulnak el. És van a kifejezetten lusta, aki mellett ott izzadsz, szenvedsz, hogy formás feneket legyen számára, ő meg csak rágcsálja a csipszet és kb lenéz azért, hogy mozogsz. Sajnos ez is olyan témakör, ahol ha különbözik a felek hozzáállása és véleménye, abból bizony konfliktus lesz.

2015. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen tömegű és magas férfit akarsz mozgásra bírni?
2016. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!