Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom választás elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom választás elé állított: vagy ő vagy a barátaim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, a kezdetektől nem jött ki a baràtaimmal, pontosabban a fiúkkal! Eleinte nem is nagyon jártam el velük semerre, de hiányoznak és jó lenne többet velük lenni. A barátom is hiányzik és szeretem nagyon, de a kettő együtt nem működik mert csak veszekedés és szakítàs van belőle. Nem tudom mit tegyek, hogyan döntsek. Most szakítottunk egy pár napja, van hogy hiányzik, de van mikor jól elvagyok nélküle is. De szeretem. Nem tudok választani közöttük. Mit tennétek a helyemben?

22/L 29/F



2015. aug. 4. 12:10
1 2
 1/13 Las Vegas ***** válasza:
81%
Nem is kell.. Soha nem szabad azt választani, aki választás elé állít...
2015. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
szakíts és viháncolj!! mielőtt jönne a tinipicxadurciflash ;D pasid helyében már nem vennélek komolyan, le is pattintanálak villámgyorsan. 22 éves vagy papíron, lehet testileg is nő vagy, de a vezérlésed valami nagyon gagyi 16 éves szintjén kattog.
2015. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
A barátokat tartanám meg. Egyértelműen. Aki képtelen 2 év alatt feldolgozni, hogy neked is van baráti köröd és érzelmileg zsarolni akar, az nem egészséges ember, sajnálom. Főleg így harminc felé. Elvárható lenne tőle egy normális viselkedés és nem ez a hisztéria. N32
2015. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Válaszd a barátokat. Lehet féltékeny, de azt nem így kell lerendezni. Már miért ne lehetnének barátaid? Egy normális embernek barátai is vannak, nem csak pasija/csaja. Amúgy 2-es, gratulálok, sok eszed van. Mert ha véletlenül van hímnemű barátja, akkor már biztos ribi. Micsoda megbocsáthatatlan bűn, hogy egyáltalán szóbaáll egy pasival.
2015. aug. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A férjem is ennyi idős, mint ez a pasi, és nekem a legjobb barátom 8 éve egy másik férfi. Eszem ágában nem volt hanyagolni miatta a legjobb barátomat! Tudod mi volt a párom reakciója? Elmentünk együtt pizzázni és biliárdozni, mert normális, és barátkozott ő is. Hisz, annyira rossz ember nem lehet az a pasi, ha egyszer ilyen régóta barátok vagyunk, nem? És igaza lett. Ők is jóban vannak már. De ehhez fel kell nőni. 16 évesen biztosan annyira bizonytalan lett volna saját férfiasságában, hogy beparázik egy ilyen helyzettől. Csak azóta eltelt 15 év, nem? Fel kéne nőni.
2015. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem lennék együtt olyannal, aki elvárja, hogy válasszak közte és a barátaim között. Ha nem bírja őket, akkor neki nem kell velük találkozni, ennyi.

Megkérdezhetem, hogy miért nem bírja őket?

2015. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyetlen exem volt, aki el akart tiltani a barátaimtól (nem csak a hímneműektől, mert a lányokkal is biztos "pasizni járok"), róla bebizonyosodott, hogy agresszív bántalmazó szociopata.. Érdekes módon a jelenlegi (és a korábbi 1-2 barátom) nagyon jól kijön velük, közvetlenül is kommunikálnak egymással, segítik egymást, ha úgy alakul. Elég szánalmas, mikor egy 29 éves férfi leragad az önbizalomhiány azon szintjén, hogy csak akkor érezze magát elég jónak, ha ő az egyetlen ember, akihez a párjának köze lehet.
2015. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A rossz viszony már előttem kezdődött, amikor még nem ismertem őt. Egy szórakozóhelyen szólalkoztak össze, ami a baràtaimnak köszönhető, ők szeretnek kötekedni.. ezt mondjuk én is gyerekesnek tartom! Miutàn összejöttem a barátommal egy darabig normális volt a viszony, aztán megint elfajultak a dolgok, ami szintén a barátaimra vezethető vissza, a párom nem tehetett róla. Egyszer poénból az egyik fiúbarátom azt is mondta neki hogy meg fog engem dugni, ezt ő teljesen komolyan vette, holott elmondtam neki hogy ez is csak egy hergelés volt részéről(erről meg is van a véleményem), tehàt a rossz viszony nagyban a barátaimnak köszönhető. Ezután nem is találkoztak, elkerülték egymást, de én ugyanúgy tartottam és tartom velük a kapcsolatot. Csak mostmár eljutottunk oda hogy szerinte rossz hatással vannak rám és a kapcsolatunkra és választás elé állított. Kíváncsi vagyok most mi a véleményetek!
2015. aug. 4. 13:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Először mindenképp próbáld elmagyarázni neki a te szemszögedet (bár ez gondolom már megtörtént) esetleg próbálj közös programot csinálni, ahol megismerhetik egymást. Ha ezután is hajthatatlan, akkor nincs mit tenni, mert előbb utóbb mindenkitől elmar, és akkor ott maradsz barátok nélkül, ami szerintem rosszabb, mint pasi nélkül maradni... am meg neki nincsenek lány barátai?
2015. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaah, hogy a "barátaid" nem normálisak... értem. Az én 8 éve barátom soha nem tenne semmi olyat, ami káros lenne a kapcsolatomra, nemhogy ilyen alpári módon viselkedjen. Így már annyira nem csodálkozom a reakción.
2015. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!