Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viszonyultok párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyultok párotok tetoválásához (tetoválásaihoz)?

Figyelt kérdés
Már van neki egy, nekem az nem tetszik. De még akar. Egy feliratot a lábára, mert annak "jelentése van". Hülyeségnek tartom. Alapból (és most nem vitatkozni akarok senkivel) visszataszítónak tartom a tetoválásokat. MIndenki jön ezzel a "de ez emlékeztet, erre meg arra", meg, "ez ezt meg azt jelképezi".. Semmi értelmét nem látom, mert ha valamire nem emlékszel tetkó nélkül, azzal se fogsz.. Ez csak egy indok hogy megint varrathasson magára.. Mit tegyek? Rühellem a tetoválásokat. Persze mondtam hogy az ő dolga, nem szóltam bele, csak elmondtam hogy nem támogatom ebben..

2015. aug. 4. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én alapból nem is jönnék össze tetovált lánnyal. Érezze jól magát nélkülem és csináljon a testével, amit akar.

Szerintem is iszonyat ronda, főleg lányon, de férfin is. Ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet talán, vagy mi bajuk van...

2015. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
van tetoválásom, de részben egyetértek a 10-essel
2015. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem van tetoválásom, a páromnak nem tetszik.

Szerencsére nem ez a kapcsolatunk mérföldköve. Én még bírnék egy - kettőt, de neki nagyon nem tetszik, ezért nem lesz. Annyira nem fontos...

2015. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 SzMHZs ***** válasza:

Én olyan emberrel nem kezdenék, akinél egy nem múló konfiktusforrás áll fenn, ez most nem feltétlen a tetoválásra értem és ez mindkét oldalra érvényes - akár engem zavar valami a másikon, akár fordítva.

Engem nem zavar egyébként, nekem is van, nem is egy.

Az inkább zavar, amikor mások mocskolják azokat, akik rendelkeznek tetoválással. Elég lenne annyi, hogy nem tetszik, de ennyiből azért ne alkossunk képet az adott emberről :)

2015. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

aki utálja a tetoválásokat úgyse érti meg azt amit egy tetovált gondol és fordítva.


nekem van egy páromnak tetszik,szeretnék másikat is. egyszer felvetettem neki a dolgot nem díjazná ha nagy lenne és ha alapjáraton nem tetszene neki a téma.

Ha nagyon nem tetszene neki egyszerű...azért nem csináltatnám meg hogy nekem jobb legyen de ő utálja mert nem csak én ő is nézni fogja jobb esetben életünk végéig.

mióta vagytok együtt? mert ha nem régóta sok beleszólásod nincs(tudom hogy nem parancsoltál rá hogy nem) ha meg régóta akkor szerintem közös megegyezés kellene hiszen látod te is annyit mint ő

2015. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!