Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm lefogyott, és így már nem annyira tetszik?

Figyelt kérdés

Sosem volt kövér. A dereka karcsú volt, inkább a csípője volt széles, a combja vastag, és a feneke nagy (nekem pont ez tetszik).

Most lefogyott, nem tudom, hány kiló, de sok új ruhát vett magának. Nem gebe, normálisan eszik, csak nekem túl vékony ez már.

Tegnap megkérdezte tőlem, hogy tetszem-e így neki, vagy valahogy így mondta, nem emlékszem rá szó szerint. Persze azt mondtam, hogy szerintem szép, de régen is az volt.

Nem vagyok féltékeny, hogy másért fogyott le, és tudom, hogy a túlsúly egészségtelen, de nekem mindig a picit teltebb lányok/nők tetszettek, akik se nem kövérek, se nem vékonyak.


2015. aug. 4. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is a túlsúly nem feltétlen egészségtelen. Ha valakin van 5-10 kiló, még teljesen egészséges a szervezete. 50-60 kiló a nem egészséges.

A másik meg, hogy szereted? Mert ha igen, el kell fogadnod így is. Ráadásul van egy érdekesség az ember testével, hogy ha egyszer volt x kiló, de fogyott akkor amint lehet vissza szedi a többletet. Hogy legyen biztonsági tartalék későbbre. Szóval ha normálisan működik a teste, vissza fog az menni rá.

2015. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első rosszul mondja, nem mindenki szedi vissza a túlsúlyt, hogy ha életmódot is vált, és továbbra is egészségesen eszik és sportol. De ha ő így érzi jól magát a bőrében, akkor nincs jogod elvárni, hogy hízzon vissza. :(
2015. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is volt ilyenem, az aranyos pofikája ilyen csontossá alakult és a segge eltűnt, és az volt a legrosszabb hogy Ő nagyon elégedett volt az eredménnyel.


Ronda, vasarcú szuper-modellek akiket homoszexuális férfiak válogatnak ki, azok a lányok ideáljai néha.


Viszont a jó hír hogy statisztikailag valószínű hogy el fogja újra engedni magát a barátnőd.

2015. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor küldd hozzám:)

Én a nem telt lányokat szeretem:)


Komolyra fordítva: ha tényleg nagyon nem tudsz vele együttmaradni, akkor szakíts vele (de könyörgöm ne tedd érzelmileg tönkre azzal, h az igazat mondod neki).

Vagy megvárod, amíg visszahízik. Pl. egy gyerek után már nem lesz sose olyan karcsú (legalábbis a leírtak alapján inkább alkatilag testesebb).

2015. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!