Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik vagyok egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik vagyok egy kapcsolatban, mit tegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Probalok kicsit reszletesebb lenni, hogy ne kiabalja le senki a fejem. Ket honapja vagyunk egyutt. Heti 4-5 alkalommal talalkozunk(minimum). Nagyjabol egy eve ismerjuk egymast de azelott maximum 3szor talalkoztunk akkor is veletlenul. A vonzalom kolcsonos volt miota ismertuk egymast de egyikonk sem merte bevallani mert mondektten kapcsolatban voltunk. Azota en mar szingli lettem. A baratnojevel maximum 1szer egy heten talalkozik es nem banja ha masok egyutt latnak minket...sot. Megsem szakit vele....azt mondta legyek turelemmel mert azt szeretne ha le tudna zarni szepen. Es nem ugy tunik mint aki siet, de nekem lassan elfogy a turelmem mert itt mar erzelmekkel jatszunk. Utalom a harmadik szerepet es ha O nem akarja sosem tettem volna meg. Tiszteletben tartom akarki kapcsolatat legyen az jo vagy rossz. Nem azt szeretnem ha miadtam szakitana hanedm azt szeretnem ha azert szakitana mert mar nem szereti. (BTW nem fekudtunk meg le, akarmilyen hihetetlen) O 26 en 23. Ha esetleg voltatok hasonlo szituacioban kerlek irjatok vlemenyt vagy meseljetek el ti, hogyan eltetek meg ezt az egeszet.
2015. aug. 4. 21:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Legyél még egy picit türelemmel, mert ha tényleg ennyire keresi a társaságod ,akkor nem hiszem, hogy csak szórakozna Veled. Lehet hogy valamiben megegyeztek egymással és ahhoz tartja magát...mondjuk ezt elmondhatná Neked is!!!

37F

2015. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!