Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Van egy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy párom immár 8 éve.

Figyelt kérdés
Gyermeket szeretnék,de ő közölte,hogy kb 6 évig még nem szeretne. Anyagilag minden adott.. Mit tegyek hagyjam el és keressek mást vagy várjam ki a 6 évet? Úgyérzem bármennyire szeretem nem tudok ennyit várni. 28n 39 f
2015. aug. 4. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Es nem kerdezted hogy mi lesz 6 ev mulva?

Mitol fog pont addigra megvaltozni?

(Azon tul hogy lehet hogy neked addigra mar nem lehet)

2015. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Sztem "tul idős ahoz a párod"hogy ha 39evesen meg nem alakult benne az ki hogy apa lehesen "apai vagy" szerintem mar nem is fog ,hossz 46evesen pont hogyy a korra miatt nem akar majd.

Sztem fel teged elveziteni ezert hiteget hogy majd 6 év mulv.

Csak egy kerdest kérdez tole? 6ev múlva mi lesz,miert akkor akar gyereket stb?

Te megmond azt majdnem 35evesen nem.fogsz gyereket szülni !

Fiatal anyuka szeretnel lenni !erre mit mond?

2015. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 banánherefőzelék ***** válasza:
39%
Milyen jo is lehet, mikor 63 evesen ott lehetsz az elso szulott gyermeked szalagavatojan, es nem mint nagypapa... keress mast szerintem...
2015. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Hogy erzed? O az igazi? Es forditva? Erre csak the tudhatod a valasz.Erdemes lenne ra varni?
2015. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért 6 évet mondott?

Amúgy ha ezt a kamut benyeled, akkor gratula. Ha 8 év után nem akar gyereket (egyáltalán házasok vagytok), akkor soha.

2015. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
93%
4. vagyok,egyebkent tenyleg kamu szagu...igaza van Annak aki AZT irta h ha 39evesen nem alakult ez ki nala h csaladot szeretne akk majd 45 evesen oda fogja tenni magat? Feletted meg elmegy az ido...
2015. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a te párod egyáltalán nem akar gyereket, csak az időt húzza, azért mondta a 6 évet. Ne erőltesd, semmi értelme! Én nem akartam, nem is szültem, már nem is fogok, már a korom miatt sem. Viszont én nem háratottam, és nem húztam az időt, kapcsolatom elején már megmondtam hogy én nem szeretnék gyereket. Az első párom szeretett volna, így elváltak útjaink, a férjem viszont ugyan úgy nem szeretett volna mint én, így megtaláltuk egymást. :) Nem tartom fernek a párodat, mert csak ámít téged!
2015. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy jött ki a 6 év? 6 év múlva neked már lehet késő lesz. 39 éves a faszi, 8 éve együtt vagytok, ha most nem akar, akkor sose fog. Ha akarsz gyereket, akkor csácső.
2015. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

miért pont 6? lejár valami hitel vagy mi lesz akkor?

neked még időben beleférne, 34 évesen sem lennél öreg, csak ki tudja mikorra jön össze. ha párod 40évesen sem érzi hogy kész lenne, akkor 46 évesen meg már úgy lesz vele, hogy jaj minek közel az 50hez.


te ismered. te párod. te döntésed.

mekkora a gyerek utáni vágyad? leélned az életet kettesben a pároddal?

2015. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ő egyszerûen úgyérzi még ráér pár évet. Megmondom őszintén én egy 45 éves férfinak már nem szülnék. 😞
2015. aug. 4. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!