Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy tényleg szeretem?

Figyelt kérdés

A barátom folyton azzal nyaggat, hogy nem is szeretem igazán, hiszen "csak szerelmes" vagyok belé, és nem tudom racionálisan megindokolni hogy miért szeretem. Már elmondtam neki hogy mi mindent szeretek benne, deazt mondja hogy az nem elég.


A másik, hogy nekem ő az első minden téren, és ezzel is problémája van,hiszen hogy tudhatnám hogy vele jó, ha nincs viszonyítási alapom.


Szerintem ez hülyeség. Aszeretet egy érzelem, nem matekpélda, nem lehet a végtelenségig racionális. Illetve, korábbi rossz kapcsolatok nélkül is tudhatom hogy vele jó, nem?


Egyetértetek velem? Hogyan tudnám őt is jobb belátásra bírni? Hiszen tényleg szeretem, úgyhogy ez rosszul esik, és kezd bosszantani is


22/l 25/ f 3 éve együtt


2015. aug. 5. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A párodnak nagyon komoly önértékelési bajai vannak...Mi mást kellene tenned, azon kívül, hogy szereted ? És mi az, hogy honnan tudhatod, mert nincs viszonyítási alapod ?! Kérdezz rá, miért nem képes neked hinni..Valaki előtted esetleg megbántotta-e.
2015. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos magában.....és ez nem feltétlenül önértékelési probléma, simán kiválthatod a viselkedéseddel is.

Túl jónak tart magához és fél hogy elveszít, inkább tudatosan lemondana Rólad minthogy később nagy csalódások közepette elveszítsen. Kicsit egoista gondolkodás, védi magát a végtelenségig

Ami Téged illet......abban van igazság, hogy nem feltétlen hálás dolog első pasinak lenni egy Nő életében ,mert folyamatosan ott kattog a fejében, hogy egyszer győz a kíváncsiságod és kipróbálod magad mással. Nincs összehasonlítási alapod, és z egy problémaforrás lehet.

37F

2015. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!