Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelme együtt maradnu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme együtt maradnunk? L/22

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mióta új munkahelye van folyton fáradt, alig találkozunk, pedig egy kisvárosban lakunk. Most is utoljára szombaton találkoztunk. Mikor felhozom neki, hogy ez így nem jó nekem, megsértődik és összeköltözni se akar még. Mikor együtt vagyunk érzem és tudom, hogy szeret és én is őt, de már kezdem úgy érezni, hogy ennek így semmi értelme.

2015. aug. 5. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Igen, van értelme, csak te vagy kicsit egoista és csak magadra gondolsz!

Legyél már türelemmel egy kicsit a másik felé. Látod, hogy dolgozik fáradt, minek okozod még te is fölöslegesen a stresszt??


Igen, csak neked nem jó, mert önző vagy és csak magadra gondolsz!


Pasimmal 200 km-re lakunk egymástól, heti 1 nap találkozunk pár órára, és én még az elmúlt több mint 2 év alatt nem hoztam fel neki ilyet, mint te!


Egyébként a pasid jogosan sértődik meg, nem vagy vele empatikus.


Ha már te úgy érzed, hogy ennek semmi értelme, akkor szakíts, és kíméld meg a srácot magadtól! Bocsi, hogy ezt írom, de, ha te azt nem tolerálod a másiknak, hogy ő fáradt és nem akar talizni, mert összeesik, és te csak magadra tudsz gondolni, akkor csak ezt tudom mondani, amit írtam!

2015. aug. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fáradt lehet az ember, főleg egy új munkahelynél ahol még "be kell dolgoznia magát".


Megsértődni hülyeség. Ha egy kapcsolatban bármelyik félnek problémája támad, azt csak normális átbeszéléssel lehet megoldani.


Lehet belefásult már egy kicsit a kapcsolatba, meg ahogy érzem ebből a rövid leírásból, kettőtök perspektívája sem igazán passzol.


Beszélj vele megint, mond el neki, hogy a helyzetet tisztázni kéne, ha nem hajlandó rá, akkor hagyni kell a fenébe, az nem baj, ha valaki már nem érzi jól magát egy kapcsolatban, előfordul az ilyen, de az baj, hogy ha azt a másiknak nem mondja el nyíltan és sunyít.

2015. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi de 1-esnek igaza van.


A lényeg, hogy ha neked ez nem jó akkor hagyd ott.

2015. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már lassan 2 hónapja van ezen a munkahelyen, nem pár napja
2015. aug. 5. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

És, mit számít az, hogy 2 hónap, vagy pár nap??

Ha a munkája rohadtul fárasztó, akkor értsd már meg, hogy hulla fáradt, és ne csak a saját monológodat hajtogasd!

Ennyire figyelsz a párodra 2 év után?


Egyébként most nem tudom eldönteni, hogy a pasidnak ennyire fárasztó-e a munkája és csak te csinálsz ebből ügyet, vagy hazudik.

De hát ezt neked kéne tudnod, érezned, hogy melyik, nem nekem!

2015. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet az 1-es válaszolóval, mert erősen túlreagálta a választ, bár ebben bizonyára közrejátszik a saját helyzete.


Szerintem várj egy kicsit, még betanul az új munkahelyén. Az első idő mindig stresszesebb kicsit, ami szintén fogyasztja az energiát. Mindenképpen beszéljétek át a megoldási lehetőségeket, hogy lehetne kompromisszumot kötni, hogy mindenkinek jó legyen. Miért nem akar összeköltözni 2 év után se? Ezt is fontos lenne tudni, hogy anyagi vagy más oka van annak, hogy vonakodik a kérdésben.


Szintén más városban lakom a párommal, a hétvégén szoktunk találkozni maximum 2 napot, ami rendszerint kevesebb, mert a családjára és a hobbijára is próbál időt szakítani.

Én átérzem a kérdező helyzetét. Nagyon nehéz így jól fenntartani egy kapcsolatot, főleg, ha az ember olyan, hogy igényli is a másik társaságát.

2015. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi csak suliba járunk, de suliidőben csak péntek estétől vagy szombat reggeltől vasárnak reggelig vagyunk együtt. Kb 1 nap, néha 1,5. Egy hónapba 4-6 nap, ha úgy vesszük.


Türelmesnek kell még lenni, aztán majd meglátjátok. Amúgy ha fáradt, akkor te még átmehetsz hozzá, hogy legalább vele aludj. Este hazamegy fáradtan, te ott leszel, kicsit foglalkoztok egymással, majd reggel mikor indul, te hazamész. Meg lehet oldani.

2015. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megértelek, hogy zavar.

Az én barátomnak is volt olyan időszaka amikor sokat dolgozott és nem volt semmihez kedve.

De most meg szimplán hisztizik minden hülyeségen és az miatt nincs kedve találkozni.

Szerintem várjál ezzel a szakítással.

2015. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!