Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nálatok ez normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ez normálisnak számít vagy ez szerintetek is függőség?

Figyelt kérdés
Párom azt állítja, hogy "fáradt" de facebook-on játszik, rá írok és nem hajlandó válaszolni inkább lelép. Ritkán találkozunk a munkája miatt. 2x is volt eddig fent és nem reagált. Én akarok túl sokat vagy tényleg fontosabb neki a játék?
2015. aug. 6. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

hát pl amikor barátnőmmel együtt vagyunk és ő szeretkezni akar, de én testileg fáradt vagyok akkor még simán tudok akár 3-4 órát dolgozni vagy játszani gépen, de a 1.5-2 órás már nem menne...mert ott sokkal több energia kell :)


beszélgetésnél fura, de mások nem fárasztanak le, csak a barátnőm :D mondjuk szerencsére nem mindig, de valamitől fáradtabbnak érzem magam a vele való beszélgetés után, ha közben nem csinálok valami mást...(munka, játék, olvasás, mással beszélgetés, gyk, fórumozás...)


de ha én azt mondom barátnőmnek, hogy fáradt vagyok akkor általában nem sok kell és megyek aludni...ha játszani akarok akkor játszok és megmondom barátnőmnek is ha kérdez, de általában szoktam neki írni játék alatt is...


22F

2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Las Vegas ***** válasza:
44%
Hát neked sem volt még dolgod férfival.. A helyedben nézelődnék tovább a pasik között!
2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm #1 válaszoló. Sose problémáztam, ha azt mondta, hogy ő most játszani szeretne vagy fáradt és lepihen. De az hogy 2 hetente jobb esetbe 2-3 napot tudunk együtt lenni és számára fontosabb a játék nem értem. Tudja jól, hogy a héten kórházba is voltam és még oda se jött be pedig rá ért volna!! Szoktam küldeni pihenni, mert tényleg olyan a munkája, hogy kimeríti. de attól még ha játszik facebook-on 1-1 mondatot szánhatna rám. Vagy sokat kérek tőle?
2015. aug. 6. 14:15
 4/15 anonim ***** válasza:

akkor lehet úgy fogja fel: "letolom még ezt a pályát és lépek aludni"...aztán abból a 10 perces pályából lesz 2 óra és 15 pálya :D


mondjuk ha játszok akkor engem is zavar ha a barátnőm olyan témáról akar beszélni ami komolyabb figyelmet igényel, mivel én online játszok így ha pont benne vagyok valamiben azt nem akarom félbehagyni, de ha pl csak bolyongok és tudom, hogy a barátnőm most épp több figyelmet kíván akkor kilépek a játékból...lehet azért nem ír mert vagy nagyon a játékra koncentrál, vagy "nem válaszolok, úgy is megyek aludni" dolog jár a fejében...


beszéltél már vele erről?

2015. aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

beszéltem volna, de amikor elkezdem mondani neki, akkor be vágja a hisztit.


De baszus... még piálni is küldöm a kollégáival h lazítson -.-" én állandó éjszakás árufeltöltő vagyok, de még így is beszélek vele amikor éppen válaszolni méltat vagy épp keres melo után.


Nem kérek én olyan sokat tőle azzal hogy 1-2 órát beszéljen velem. Azóta nagy meg még undokabb mióta elmondtam neki az egyik titkom. (akit érdekel privátba leírom és eldöntheti hogy ezért ilyen-e)


Boldog lennék már attól is ha 1-2 mondat is annyit írna, hogy " figyi édes elmegyek pihenni vagy játszok kérlek ne írj majd kereslek én"


Én vagyok a hülye??

2015. aug. 6. 14:37
 6/15 A kérdező kommentje:
amúgy facebook.on azzal a vonatos játékkal játszik ami még mutatja is a chat.et.. :/
2015. aug. 6. 14:40
 7/15 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen játékok vannak rajta, informatikus létemre nem használok facebookot ez van :D

engem érdekelne a titkod amit elmondtál neki :)

lehet az a módszer beválna ha szembesítenéd ezzel...direkt nem írsz neki akár hetekig...

2015. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
most azon gondolkodtam, hogy nem is fogok neki. vagy én is azt csinálom vele amit ő velem. vagyok néha néha.. ír de le se fogom *****. küldöm privátban.
2015. aug. 6. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:

#5: bocs, de igen...

Nekem is elküldheted.

2015. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért miért lennék hülye mert 2 hetente jobb esetbe 2-3 napnál többet igényelek??
2015. aug. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!