Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk nálatok ez normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok ez normálisnak számít vagy ez szerintetek is függőség?

Figyelt kérdés
Párom azt állítja, hogy "fáradt" de facebook-on játszik, rá írok és nem hajlandó válaszolni inkább lelép. Ritkán találkozunk a munkája miatt. 2x is volt eddig fent és nem reagált. Én akarok túl sokat vagy tényleg fontosabb neki a játék?
2015. aug. 6. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe. Ha ráébred, hogy kellesz neki, akkor úgyis keresni fog. Ha meg nem, akkor egyszerűen nem érdekled eléggé.

Nekem volt ilyen pasim, 5 évig vártam, mikor leszek neki fontosabb, mint a játék vagy a haverok. 5 év után meguntam. Kár volt eddig várni.

A párom is sokat játszott régebben. Amióta együtt vagyunk, inkább engem választ. Csak akkor játszik, ha én nem érek rá. Egyszerűen azért, mert neki fontosabb vagyok én.

Na meg mert azt mondtam neki, hogy még egy játékfüggőt nem tolerálok, úgyhogy válasszon.


Szerintem aki inkább játszik, pláne akit fáraszt a barátnője, arra kár időt pocsékolni.

2015. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértem ha játszani akar, csak ne nézzen már hülyének és mondja azt, hogy ne várjam mert ő pihen és játszik... de ennyit se tesz meg...
2015. aug. 6. 19:07
 13/15 omba ***** válasza:

"Párom" - hát az nem iylen helyzetre használjuk.

Bent vagy a kórházban, és meg se látogat?


Lapát, - mit vársz ettől, mégis?

2015. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ez lenne a helyes, de nagyon szeretem, és mindig mindig adok 1 újabb esélyt :(
2015. aug. 9. 14:57
 15/15 omba ***** válasza:
Hát adjál.... csak közben eltelik az életed
2015. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!