Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti még mindig bújtok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még mindig bújtok a párotokhoz?

Figyelt kérdés

Egy hete már nem bújik úgy hozzám mint előtte. Hétvégén is inkább kiugrott az ágyból, mert hogy kávé, menjünk a barátokkal ebédelni stb... ma reggel korábban kelt, se ölelés, se puszi, se bújás, felkelt és ment kávézni. Szóvá tettem neki, hogy fent voltam, éppen még az arcát is megsimítottam akkor, de felkelt. Ő annyit mondott, hogy paranoiás vagyok, szeret engem. Hozzá tenném, előtte 3 héten keresztül még hajnalban is bújt, alig akart elengedni. Szombat óta változott valami benne. De elmondása szerint nem.

Nagyon nehéz hetünk van, mert túlórázik, megértem, de attól ezeket nem kellene hanyagolni... Vajon megváltoztak az érzései?


2015. aug. 6. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy egész hete? Micsoda gondok...
2015. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megváltoztak volna az érzései. Inkább csak stresszes, feszült és kapkodóssá vált. 1 hét kevés, hogy kijelentsd változott benne valami.
2015. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

most lesz hó végén, hogy 1 éve vagyunk együtt barátnőmmel...

én az elején sem "bújtam", van, hogy megölelem, meg úgy alszunk, hogy hátulról átölelem, de néha éjszaka átfordulok, vagy a hátamra fordulok...akkor reggel nem kezdem el ölelgetni...


Nem lehet, hogy a meleg miatt van? vagy sietősebbek a reggelek és erre nem szán időt?

nem kell túl kombinálni a dolgokat, de persze vakon sem szabad követni, de meg kell bíznod benne...ne legyél paranoiás...


22F

2015. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod szerintem. Ha keveseb lesz a szex, ha már nem kedveskedik annyit, nem figyel rád, miközben beszélsz, csak bambul maga elé, akkor elkezdhetsz aggódni.
2015. aug. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ez a probléma... hagyjuk is...
2015. aug. 6. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Írd meg priviben, mi a gond még.
2015. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ?
2015. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy honap plussz egy het.
2015. aug. 6. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak ez a probléma... hagyjuk is..."


Ha veled ilyen frankón meglehet mindent beszélni.:D Rávágod, hogy hagyjuk és el is van intézve.


1 hónapja vagytok együtt az lófing, még javában a szerelemnek kéne dúlnia.

2015. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok munka, kicsit sietősebb életforma, ami most benne van.


Én el tudom azt viselni, nagyon jól esik, ha a barátommal percekig csak ölelgetjük, simogatjuk egymást, de ez nem mindig lehetséges amikor akarom, mert a barátom néha ad egy-két puszit és mondja, hogy keljünk fel, nem akarok már feküdni.

Ha kicsit is változott a körülmények miatt, azzal nincs probléma. Ugyanúgy szeret. Puszilgasd és simogasd te reggelente. 1 hét és egy hónap sem olyan hosszú idő.

2015. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!